19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Boj o první místo houstne!

60. A. Dihel , 64. T. Gai - 80. V. Mikula (p.)
2

Po tomto kole jsou kozmice první o bod a se zápasem k dobru. Zbývající zápasy budou velmi zajmavé zhlediska tabulky.

Pro tým FK Darkovičky B nastala opět před tímto velkým utkáním komplikace, a to ta, že v týmu opět byla velká marodka. “Musel jsem opět sáhnout do dorostu, jelikož A tým hrál v neděli zápas” uvedl pan Večerek trenér FK Darkovičky B..

Vyrovnaná první půle a nespokojenost po celý zápas s výkonem rozhodčího!

První poločas skončil za stavu 0:0 ale tým Kozmic měl více šancí než Darkovičky, ale nedokázali je proměnit. Trenér hostujících z Darkoviček chválil také kombinaci týmu kozmic, ale jak trenér domácích, tak také hostů se shodli, že výkon rozhodčího nebyl dobrý zhlediska významu tohoto utkání a také oba uznali že rozhodčí dělal chyby na obou stranách, ale oba ví, jaká je situace v počtu rozhodčích, ani jeden z trenérů nepoužíval vulgarismy nebo narážky, jen se shodli, že rozhodčí neodvedl dobrý výkon.

Nejen šance, ale už i branky!

Obě branky domácích padly ve druhém poločase a posledních deset minut se domácí báli o výsledek, jelikož hosté začali tlačit domácí. V 60. minutě otevřeli skóre domácí, kdy z přímého volného kopu zakončil hlavičkou hráč Aleš Dihel. O druhý gól domácích se postaral kapitán na 2:0. Hosté z penalty snížili sice skóre na 2:1, ale tím zápas skončil.

"Byla to přísná penalta!" Trenér týmu Kozmic

“Penalta byla velmi přísná ze strany rozhodčího. Zákrok možná byl v šestnáce, ale nybl faulem.”

TJ Sokol Kozmice B
Trenér Kozmic pan Kozák: “Hráč zápasu byl dle mého názoru autor prvního gólu Aleš Dihel, kdy z obranné pozice byl schopen dát branku hlavou a v obraně předváděl skvělé výkony.”

M. Lýko [-] - J. Kolondra [-] , J. Galdia [-] , T. Gai [-] , D. Hruška [-] , T. Teska [-] , A. Miketta [-] , J. Mlýnek [-] , M. Daněk [-] , Z. Šmalec [-] , A. Dihel [-]