Boj o první místo bude zajímavý!

13. V. Mikula , 58. N. Adamčik (p.) , 60. M. Dundr , 69. J. Hanus , 77. N. Adamčik
3

Dnešní zápas byl velmi důležitý pro domácí tým, protože již v příštím kole hrají velmi klíčový zápas proti Kozmicím, jde totiž o boj prvního s druhým, takže zápas s velkým Z? Uvidíme, protože na domácí straně je mnoho hráčů ze základní sestavy je zraněných a nebo nemocných, a tak musel trenér domácích sáhnout i mezi dorostence a také dva hráče z A-týmu, jak sám uvedl.

Domácí měli štěstí a hosté naopak smůlu

První poločas byl velmi vyrovnaný, hosté měli spousty neproměnených velkých šancí, ale ani domácí v prvním poločase těch gólů moc nedali, dali totiž pouze jeden, ale že by tím začala převaha domácího týmu v prvním poločase se říct nedá. Hosté tlačili soupeře, ale neproměnili šance a to se prostě ve fotbale stává, uznali to i hosté, že jim ty branky prostě nepadaly a chybělo kousek toho fotbalového štěstí

Domícím to začalo padat, ale hosté to štěstí neměli

Ve druhé půli to domácím začalo padat, ale ani trenér domácích nevěřil na výhru, až za stavu 4:0, hosté totiž vůbec nehráli špatný zápas, jen neměli štěstí. Rozhodčí podle oboum týmu pískal, tak jak měl, uznaly oba kluby. Skóre skončilo 5:0 pro domácí, ale nyní domácí tým čeká soupeř z Kozmic, takže souboj prvního s druhým, jaká forma obou týmů bude? Bude muset trenér FK Darkovičky B pan Večerek opět vsadit na hráče z dorostu?

Jedna penalta na obou stranách!

Penalta v první půli byla od hostujícího týmu neproměněná díky mladému brankáři domácích

Odkaz na první penaltu:

Penaltu číslo dvě koapli domácí, ale ti jí proměnili.

FK Darkovičky B
Trené FK Darkovičky pan Večerek: "Tréninková docházka není taková, jak bych si představoval, protože v týmu schází spousty hráčů. Velmi musím chválit dorostence, protože si odběhali svoje. Máme si myslím nejmladší tým v lize, věkový průměr v B týmu je prý odhadem 25 let. Petr Adamčík je nejstarší a splnil si sen, protože hrál s oběma svými syny..Soupeř hrál nátlakovou hru, protože máme větší hřiště. Měli jsme štěstí, ale víme že nás v kozmicích čeká těžké utkání.” Trenér domácích vychválil výkon brankáře z dorostu, předváděl krásné zákroky a také chytil penaltu, ale také zmínil druhého brankáře z dorostu, sám trenér řekl, že o brankáře nouzi nemá když brankář z B týmu nemůže, sáhne jak se říká do dorostu a tam má dle jeho slov dva skvělé gólmany. trenér domácích, sám nevěřil, že to takhle dopadne. Trenér domacích věřil ve výhru až když bylo skóre 4:0. "Hráč utkání jednoznačně náš brankář, ale jak říkám v dorostu mám dva skvělé brankáře, takže když nemůže nastoupit brankář z B týmu, mám na výběr v dorostu mezi dvěmi skvělými a mladými brankáři." Hráč utkání brankář domácích: "Stranu si rychle vybral a zachytil a za celou tuto sezónu se mi daří i při chytaní penalt v této sezoně vychytal už 8."

D. Olšar [-] - N. Adamčik [-] , T. Kabich [-] , K. Santer [-] , J. Hanus [-] , V. Mikula [-] , J. Kaniok [-] , M. Hill [-] , D. Strachota [-] , M. Duda [-] , P. Adamčík [-]

TJ Sokol Sudice
M. Boček [-] - L. Masnica [-] , M. Kryštof [-] , M. Havranke [-] , F. Tišler [-] , V. Bystroň [-] , D. Trnčík [-] , T. Zips [-] , M. Kubeša [-] , M. Hlaváč [-] , P. Vítek [-]

ŽK: 34. P. Adamčík - 21. P. Vítek , 23. L. Masnica , 64. M. Kubeša .
Počet diváků: 37. Rozhodčí: MIGOTA Tomáš - KUDLA Pavel (N), SCHWENZNER Andreas (N).