4.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Prostřední Lhota i potřetí s nulou vzadu!

0

Prostřední Lhota v nové sezoně zatím neinkasovala, tentokrát dokázala uhlídat střelce Krásné Hory B a o svém vítězství 3:0 rozhodla už v první plovině utkání, kdy vstřelila všechny tři branky.

Prostřední Lhota rozhodla o vítězství už v první půli

V tomto kole se sešly hned tři zápasy, které musel odpískat laický rozhodčí, kromě zápasu Kňovic se Sedlčany C a Nové Vsi C proti Vysokému Chlumci, to byl také tento zápas. Lepším týmem byl po většinu zápasu domácí tým z Prostřední Lhoty, skóre otevřel po čtvrthodině hry Šimon Hendrich, hráč který byl ve druhém kole zvolen nejlepším hráčem kola(rozhovor s ním najdete zde). Další branka přišla po střele Lukáše Chlastáka ve 27. minutě utkání. Krásná Hora se sice snažila, ale chyběla jí potřebná kvalita v útočných řadách a domácí brankář Petr Přibyl tak byl skoro bez práce. Nejkrásnějším momentem utkání byl zřejmě třetí gól Prostřední Lhoty, který vstřelil hráč se štastným číslem sedm, Jiří Šťástka. Ten se dostal k balonu v prostoru u rohového praporku a z téměř nulového úhlu lobem překonal Jana Čandu v bráně hostů. Brankář Čanda zřejmě čekal, že do vápna přiletí centr, nepohlídal si prostor u tyče a domácí útočník ho svým pokusem značně překvapil.

Druhý poločas už spíše udržovací

Druhý poločas už žádné další branky nepřinesl, Krásná Hora byla směrem dopředu neškodná. Domácí Prostřední Lhota si ještě vytvořila několik šancí, ale v gólovou radost už žádnou z nich neproměnila a v druhém poločase už nic zbytečně nevymýšlela a hrála spíše takový udržovací fotbal, což bohatě stačilo k tomu, aby brala tři body a potřetí za sebou vyhrála s čistým štítem, zůstává tak jediným týmem v soutěži, který ještě neinkasoval.

TJ Prostřední Lhota
Jakub Haniš(hráč, TJ Prostřední Lhota): „Tým Krásné Hory není špatný, má to kvalitně postavené na záloze, ale v útoku byli slabší. Nám se opět dařila naše a rychlý přechod z obrany do útoku. Kromě gólů jsme měli také hodně nevyužitých šancí, které jsme mohli proměnit, ale nevyužili jsme je, narozdíl od minulého utkání, kdy nám tam spadlo skoro vše, na co jsme sáhli. “

P. Přibyl [-] - J. Diviš [-] , M. Klimeš [-] (75. A. Krátký [-] ) , P. Haniš [-] , L. Chlasták [-] , Š. Hendrich [-] (54. J. Němec [-] ) , J. Šťástka [-] (46. V. Kočí [-] ) , R. Potměšil [-] (46. L. Rákosník [-] ) , J. Kožíšek [-] , F. Šusta [-] (46. M. Rosypal [-] ) , J. Haniš [-]

TJ Krásná Hora B
J. Čanda [-] - M. Koudelka [-] , J. Hůla [-] , P. Hrubý [-] , P. Čanda [-] , L. Čihák [-] (63. J. Kabát [-] ) , J. Holan [-] , O. Sirotek [-] , B. Procházka [-] (46. J. Hubička [-] ) , V. Křížek [-] , J. Špírek [-]

Hráči zápasu: J. Diviš , J. Šťástka .
Místo: TJ Prostřední Lhota. Počet diváků: 65. Rozhodčí: Šikýř Štěpán - HOLOBRADA Zbyněk (N), ZELENKA Jiří (N).