22.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Libodřice doma přehráli oslabené Krakovany!

9

V den pálení čarodějnic si do Libodřic našly cestu Krakovany. Oba spíše ofenzivně laděné týmy nabídly zajímavou podívanou pro zhruba sedm desítek fanoušků, kteří nakonec viděli jasný triumf domácích. Jak se zápas vyvíjel?

Pálení šancí

Úvod zápasu měl strhující tempo. Sudí Klíma ani nestihl schovat píšťalku po úvodním hvizdu do kapsy a domácí již vedli. Střelu Pánka dorazil v 1. minutě do brány Košík a Libodřice rázem vedly. 1:0

Nakopávané míče na silné útočníky vepředu – to byla hlavní útočná zbraň Krakovan v první půli. Z jedné takové akce se hostující Sixta šikovně obtočil kolem obránce a zamířil přesně za záda domácího brankáře Hradeckého. 1:1

Remízový stav však netrval dlouho. V 31. minutě se po standardní situaci trefil domácí Batelka a rázem bylo v týmu trenéra Baška veseleji. 2:1

Domácí se ještě do konce poločasu hnali za dalšími brankami, ale žádná z akcí se jim nepodařila dotáhnout do slibného konce a do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí.

Prsa, střela, gól

Do druhého dějství nastoupili Libodřice ve velkém stylu. Dominovaly na míči a hnali se za dalším gólem, který by již mohl výrazně napovědět o vítězi celého zápasu.

V 61. minutě se dočkali. Košík s Hurtem na pravé straně přehráli své bránící soky a „načepovali“ míč na kanonýra Pánka, který na přesný balíček jen umístil mašli a poslal ho za bezmocného Douděru. 3:1

Definitivní tečku na střelecké listině pro tento zápas udělal v 76. minutě domácí Kovařík. Prsními svaly si sklepl míč do běhu a nechytatelně trefil míč až za záda Douděry. 4:1

Hosté se snažili alespoň korigovat skóre, ale definitivní snahy nešťastně zhatil v 80. minutě Myška, který za ostrý skluz vyfasoval od rozhodčího Klímy červenou kartu.

Více branek již nepadlo a domácí Libodřice tak zvítězily po výborném výkonu 4:1.

FK Libodřice
Trenér Adam Baško: Vstup do utkání jsme nemohli mít lepší. Hned v první minutě vyraženou střelu Pánka dorazil do branky Košík. Soupeř hrozil spíše dlouhými balóny a ani ne z nějaké šance, ale po obtočeni útočníka okolo našeho obránce nenápadnou střelou vyrovnal. My reagovali hned dvě minuty na to, kdy po standardce vstřelil branku hlavou Batelka. Do konce první půle jsme byli víc na míči a bohužel nedotáhli slibně akce ke gólů. Po přestávce byla hra již plně v naší režii. Třetí branku vstřelil Pánek po krásné akci Hurta s Košíkem po pravé straně a tečku za utkáním udělal čtvrtou brankou Kovařík, kdy si sklepnul míč prsy do běhu a krásnou střelou rozvlnil síť. Dnes všichni hráči podali výborný výkon. Byla na nich vidět chuť utkání vyhrát. Teď je to potřeba přenést i do pondělní dohrávky v Zásmukách, kde nás nečeká nic lehkého. Poslední větou chci pochválit velice dobrý výkon rozhodčího Klímy.

M. Hradecký [-] - M. Pánek [-] , J. Košík [-] (74. F. Krejčí [-] ) , D. Strejček [-] (60. M. Matějka [-] ) , J. Kovařík [-] , M. Hovorka [-] , L. Pohanka [-] (60. V. Patočka [-] ) , R. Hurt [-] , P. Batelka [-] , F. Šafránek [-] , T. Němec [-]

TJ SK Krakovany
Z. Douděra [-] - M. Kutil [-] , O. Černý [-] - P. Strejcius [-] - J. Oberreiter [-] , T. Sixta [-] , V. Novotný [-] (74. L. Neruda [-] ) - A. Dostál [-] , D. Chvojka [-] (74. R. Mochari [-] ) , P. Myška [-] , M. Věříš [-]

ŽK: 27. M. Hovorka , 41. M. Pánek , 72. J. Kovařík , 86. T. Němec - 26. J. Oberreiter . ČK: 80. P. Myška .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Klíma Miroslav - MLÁZOVSKÝ David (N), ŠINDELÁŘ Stanislav (N).