9.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Oslabené Dublovice B nestačily na Kosovu Horu B

20. L. Marhefka , 38. P. Moudrý , 50. D. Sůva , 55. D. Sůva , 83. P. Moudrý - 66. R. Beňo
0

Dublovice B přijely na hřiště lídra soutěže v oslabené sestavě a v zápase tak tahaly po většinu času za kratší konec. Většímu rozdílu ve skóre zabránil hlavně brankář David Burian, který sice pětkrát inkasoval, ale několik dalších tutovek pochytal.

Dublovice pouze v devíti

Dublovický tým se dostavil na hřiště Kosovy Hory pouze s devíti členy a tak už před utkáním se dalo předpokládat, že hrát se bude hlavně proti brance dublovického celku. A přesně tak to na hřišti bylo, domácí si od začátku zápasu vytvořili jasnou převahu. Dublovický tým držel celkem dlouho nad vodou svými zákroky brankář David Burian. Ten jen během prvních pětadvaceti minut dokázal zneškodnit osm vyložených šancí soupeře. Na ostrou střelu k tyči, kterou zpoza vápna vyslal Lukáš Marhefka, už nestačil a domácí útočník tak protrhl střeleckou smůlu svého týmu. Do konce poločasu se stačil trefit ještě Petr Moudrý a do kabin se tak šlo za stavu 2:0.

Unavení hosté nestíhali

V druhém poločase hra vypadala podobně, jako v tom prvním. Kosova Hora opět ovládala hřiště. Oslabený tým hostů už v druhé půli ztrácel síly a nedokázal již tlaku domácího celku odporovat. Za domácí tým opět skóroval Petr Moudrý, který se prosadil po rohovém kopu. O další dvě branky domácích se postaral jeho kolega z útoku, David Sůva. Za Dublovice se z ojedinělé šance trefil pouze Roman Beňo, který se dostal k dorážce poté, co trefil břevno domácí branky Václav Filip. Kosova Hora si tak upevnila vedení v soutěži, které bude příští týden hájit v Hřiměždicích, Dublovice zase čeká těžké utkání s týmem Nová Ves/Malá Hraštice B.

TJ Sokol Kosova Hora B
Ladislav Sůva(trenér): „Dublovice přijeli oslabené z důvodu zranění a někteří hráči zůstali hrát za A tým. Dublovice mají o dost jiný B tým, než v minulé sezoně, takže se hrál dobrý fotbal bez zákeřných faulů, nadávek a smyšlených kontumací.“

TJ Sokol Dublovice B
Miroslav Dudek(trenér): „K utkání jsme se dostavili s devíti členy, domácí měli jasnou převahu. Náš tým držel svými zákroky brankář David Burian a Roman Beňo, střelec jediného gólu, který dodával našemu týmu sebevědomí svojí bojovností.“

J. Střelák [-] - J. Červinka [-] , O. Sůva [-] , Z. Pilík [-] , D. Šmejkal [-] - M. Rosa [-] , J. Kouklík [-] , L. Marhefka [-] , M. Valenta [-] - P. Moudrý [-] , D. Sůva [-] -

D. Burian [-] - V. Filip [-] , P. Procházka [-] , D. Šebek [-] , J. Pešek [-] , V. Kopka [-] , D. Dřevojan [-] , M. Demen [-] , R. Beňo [-] , J. Nejedlý [-]

Hráči zápasu: D. Šmejkal , P. Moudrý - D. Burian , R. Beňo .
Místo: Tělocvičná jednota Sokol Kosov. Počet diváků: 20.