10.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Hřiměždice potrápily lídra, vítězství však neslavily

26. P. Drobný - 18. D. Sůva , 72. P. Moudrý , 75. D. Sůva , 90. P. Moudrý
0

Hřiměždice potrápily vedoucí Kosovu Horu B, především v prvním poločase se jim dařilo držet krok. Ve druhé půli už však hosté prokázali své kvality a zápas ovládli v poměru 1:4.

Hřiměždice potrápily favorita

Kosova Hora B se nedávno dostala do čela celé soutěže a tak na hřiště Hřiměždic přijížděla jako velký favorit na vítězství. V prvním poločase však nepůsobila jako mužstvo z prvního místa. První gól sice vstřelil v 18. minutě hostující David Sůva, ale Hřiměždice byly velmi nepříjemným soupeřem, který kousal a tak díky své bojovnosti si dokázal vypracovat šanci ke skórování, kterou využil Petr Drobný ve 26. minutě. Hřiměždice dokázaly odolat Kosově Hoře až do konce první půle, do šaten se tak odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Zlepšení Kosovy Hory

Do druhého poločasu došlo v sestavě Kosovy Hory ke dvěma změnám. Ze hřiště odešli Jan Burda s Lukášem Marhefkou a nahradili je Miroslav Valenta s Lubošem Kymlou. Výkon hostů se v druhé půli zvedl, Hřiměždice už nekladly takový odpor jako v prvním poločase a tak Kosova Hora pomalu začala přebírat kontrolu nad zápasem. O vítězství hostujícího celku rozhodli dva nejlepší střelci Kosovy Hory i celé soutěže, Petr Moudrý, který se trefil do hřiměždické branky v 72. minutě a poté uzavřel skóre na konci zápasu. Mezitím si stačil připsat druhou branku i David Sůva. Ten se tak svým pokusem prostřílel až na čelo tabulky střelců,kde má 11 gólů, jeho kolega z útoku má pouze o jednu branku méně. Kosova Hora tak porazila Hřiměždice 4:1 a zajistila si tak vítězství v podzimní části soutěže. V příštím kole ji čeká poslední Krásná Hora B, zápas, ve kterém by Kosova Hora neměla připustit žádné překvapení a zvítězit.

TJ Sokol Kosova Hora B
Ladislav Sůva(trenér): „Domácí byli na svém hřisti nepříjemným soupeřem,až po vyrovnaném prvním poločase se nám dařilo pomalu získávat převahu,kterou jsme proměnili ve vítězství. Josef Kouklík a Ondřej Sůva se na středu zálohy hodně naběhali a dařilo se jim naše křídla posílat do rychlých protiůtoků.“

TJ Vltavan Hřiměždice B
V. Krotil [-] - P. Junek [-] (75. P. Havel [-] ) , D. Poslušný [-] , T. Jechort [-] , A. Greguš [-] , P. Drobný [-] , D. Černý [-] , L. Cirus [-] , T. Křesina [-] , P. Krotil [-] (46. J. Vimer [-] ) , D. Žák [-]

J. Střelák [-] - J. Červinka [-] , O. Sůva [-] , D. Šmejkal [-] - M. Rosa [-] , J. Kouklík [-] , L. Marhefka [-] (46. M. Valenta [-] ) - P. Moudrý [-] , D. Sůva [-] - J. Burda [-] (46. L. Kymla [-] ) , J. Tatýrek [-]

ŽK: 18. D. Poslušný - 87. J. Kouklík .
Místo: Vltavan Hříměždice. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Dvořák Jaroslav - BOHÁČ Jiří (N), JÍLEK Pavel (N).