24.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

Úněšov zvítězil v Kozolupech, tři body získal zejména po výborném výkonu v první půli

53. J. Brož , 59. V. Sláma , 83. V. Sláma - 15. M. Hlous , 39. Z. Kasýk (p.) , 42. M. Hlous , 79. D. Randa
17

Kozolupy nestačily na Úněšov a prohrály 3-4. Hosté předvedli výborný výkon zejména v prvním poločase, kdy soupeře pokořili třikrát. Domácí po přestávce zápas zdramatizovali, ale na body to nakonec nestačilo

První poločas v režii hostů

Úněšov byl od úvodního hvizdu jasně lepším týmem. Hosté hráli ze zajištěné obrany, přesně kombinovali a pomalu pronikali do defenzivy soupeře. V 15. minutě zužitkoval krásnou přihrávku M. Hlous a přesnou střelou překonal brankáře Kozolup. V 17. minutě zajel do protihráče hostující Kasýk a rozhodčí to okamžitě ocenil žlutou kartou. Úněšov si nadále udržoval herní převahu a balón držel na zemi, což na domácí tým platilo. Hostům vyšel zejména závěr prvního poločasu. Nejdříve ve 39. minutě fauloval v pokutovém území jeden z domácích hráčů a rozhodčí následně přisoudil penaltu Úněšovu. K té se postavil Kasýk a bez problému ji proměnil. Ve 42. minutě se objevil ve velké šanci M. Hlous a ani napodruhé nezaváhal, 3-0.

Kozolupy utkání zdramatizovaly, na body však nedosáhly

Po přestávce domácí trenér vystřídal hned trojici hráčů a to se vzápětí promítlo i do výkonu Kozolup. V 53. minutě využil dobrého postavení Brož a přesným zakončením snížil na 1-3. V 59. minutě bylo na domácí straně ještě veseleji, jelikož se po dobře zahrané situaci prosadil Sláma a upravil skóre na 2-3. Hosté nechtěli promrhat třígólové vedení a po druhé brance Kozolup znovu zapnuly. V 79. minutě vrátil klid na stranu Úněšova Randa, jenž pěknou střelou zvýšil na 4-2. Nicméně domácí se nevzdali a v 83. minutě snížil na rozdíl jediné branky Sláma. Úněšov těsný náskok nakonec udržel a z Kozolupů si odvezl tři body.

TJ Slavia Úněšov
Daniel Vávra, hráč: Zápas jsme začali poctivě ze zabezpečené obrany a od úvodních minut jsme určovali tempo. V defenzivě jsme dobře dostupovali hráče soupeře, záloha se chytře nabízela a držela balón na svých kopačkách. V druhém poločase jsme však zbytečně inkasovali, čímž jsme si utkání zkomplikovali. Naštěstí jsme dokázali přidat ještě čtvrtý gól a výsledek už jsme i přes třetí branku soupeře udrželi v náš prospěch.

TJ Sokol Kozolupy
L. Šilhánek [-] - J. Bozděch [-] , J. Brož [-] , J. Hucl [-] (72. J. Roda [-] ) , J. Čech [-] (46. V. Kovář [-] ) , J. Fikar [-] , L. Řezáč [-] , T. Lemák [-] (46. O. Ptáček [-] ) , M. Maštalíř [-] (46. J. Beran [-] ) , V. Sláma [-] , J. Huleš [-]

J. Bouda [-] - D. Vávra [-] , Z. Škopek [-] , R. Šváb [-] , M. Mižár [-] , P. Nechutný [-] , Z. Kasýk [-] (69. D. Randa [-] ) , M. Tureček [-] (90. L. Střeleček [-] ) , T. Janda [-] , Z. Hlous [-] , M. Hlous [-]

ŽK: 39. T. Lemák - 17. Z. Kasýk , 88. M. Mižár , 88. Z. Hlous .
Hráči zápasu: M. Hlous .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: NESVADBA Karel - KRAUS Jan, PAPIERNÍK Tomáš.