2:7
(2:3)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
20.05.2023 15:30
15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2022-2023
Hodnocení
Úrověň zápasu
--
Nápoje
--
Jídlo
--
Hrací plocha
--
Zázemí
--
Branky
3. R. Šťastný
, 26. R. Šťastný
- 4. J. Dáňa
, 24. J. Dáňa
, 37. J. Dáňa
, 46. J. Dáňa
, 75. M. Svoboda
, 87. D. Kocman
, 89. P. Bošacký
2
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Sestavy
TJ Sokol Úsobí
L. Novák [-] - S. Jelínek [-] , D. Čapek [-] , J. Ryšavý [-] (46. L. Novák [-] ) , M. Kazda [-] , J. Heřmánek [-] (24. J. Abbrent [-] ) , R. Šťastný [-] , L. Kulhánek [-] , J. Smrž [-] , K. Dušek [-] (60. E. Kulhánek [-] ) , M. Komůrka [-]
L. Novák [-] - S. Jelínek [-] , D. Čapek [-] , J. Ryšavý [-] (46. L. Novák [-] ) , M. Kazda [-] , J. Heřmánek [-] (24. J. Abbrent [-] ) , R. Šťastný [-] , L. Kulhánek [-] , J. Smrž [-] , K. Dušek [-] (60. E. Kulhánek [-] ) , M. Komůrka [-]
TJ Sokol Štoky B
T. Krejčí [-] - D. Med [-] (67. P. Bošacký [-] ) , J. Dáňa [-] , Z. Baloun [-] , M. Jileček [-] , P. Ambrož [-] , A. Dáňa [-] , M. Svoboda [-] , S. Musil [-] , V. Miksa [-] (75. M. Dáňa [-] ) , D. Kocman [-]
T. Krejčí [-] - D. Med [-] (67. P. Bošacký [-] ) , J. Dáňa [-] , Z. Baloun [-] , M. Jileček [-] , P. Ambrož [-] , A. Dáňa [-] , M. Svoboda [-] , S. Musil [-] , V. Miksa [-] (75. M. Dáňa [-] ) , D. Kocman [-]
Počet diváků: 30.
Rozhodčí:
CULKA Ladislav
- KULHÁNEK Libor (N), DELÍN Vojtěch (N).
Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.
Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.
Komentáře
Rozhovory
- Vítěz vašeho hlasování ve IV.třídě skupiny "A" havlíčkobrodského okresu, ostrostřelec štockého béčka a mechanik-prodavač jízdních kol nám poskytl rozhovor.
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 1.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2015-2016
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Šestadvacetiletý seřizovač Marek Pecha přistoupil zodpovědněji k předzápasovým večerům a to ho vyneslo až ke koruně krále střelců ve IV.třídě skupiny B.
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Mírovka B | 11 | 62:23 | 26 |
2 | TJ Sokol Herálec B | 11 | 39:23 | 21 |
3 | SK Vepřová | 11 | 33:18 | 21 |
4 | FK Česká Bělá | 11 | 22:21 | 20 |
5 | TJ Jiskra Šlapanov B | 10 | 24:26 | 16 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Roman Němec | 17 |
2 | Lukáš Velfl | 10 |
3 | Vojtěch Veselý | 9 |
4 | Marek Burian | 9 |
5 | Aleš Stejskal | 8 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 18 | 75,0% | 3 |
2 | Radek Hruška | 18 | 40,9% | 0 |
3 | Venca Likeš | 12 | 60,0% | 0 |
4 | Patrik Ledvinka | 8 | 40,0% | 0 |
5 | Jaromír Bělunek | 3 | 75,0% | 0 |
Tip: výhra hostů
Tip: výhra hostů