9.kolo, Středočeský | Příbram | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Šest gólů na půdě soupeře. Útočně naladěné Hřiměždice převálcovaly soupeře

28. J. Bára (p.) , 72. D. Lojek - 10. P. Lundák , 21. P. Lundák , 61. P. Junek , 74. M. Matějka , 85. L. Kaiser , 90. P. Junek
0

V Kytíně se vždy hraje těžké utkání hlavně díky špatnému terénu. Hosté si se špatným terénem nelámali hlavu a nastříleli soupeři 6 branek.

Tři branky a zvykání si na špatný terén

Kytín spoléhal na zkušenosti a doufal, že se mu naskytnou příležitosti, které Kytínští umí trestat. Oproti tomu přijel velmi mladý tým Hřiměždic, který pod taktovkou trenéra Greguše, který působil mládežnických kategoriích v 1.FK Příbram, produkuje velké množství šancí a spoléhá na kreativní útok. V úvodu utkání byl velmi důležitým článkem hostů Přemysl Lundák, který vstřelil v 10. minutě úvodní branku utkání a o 11 minut později přidal svou druhou branku. Vypadalo to na jasnou záležitost, ale přišlo to, na co domácí čekali. Jedna příležitost v podobě pokutového kopu, kterou využil velezkušený Josef Bára s naprostým přehledem. Snížení přineslo domácím naději, zejména když se zranil hostující obránce Junek Ondřej a byl nucen vystřídat. Do poločasu jsme pak viděl množství zahozených šancí hostů, a tak se skóre nezměnilo a do kabin se šlo za stavu 1:2.

Vynikající Patrik Junek rozjel brankostroj

V úvodu druhého dějství se kytínští snažili o vyrovnání. Hosté však využívali okének v domácí obraně a hrozili z nebezpečných protiútoků. Další branky jsme se dočkali až v 61. minutě a byl to kapitán týmu Patrik Junek, kterého zdobí především pohotovost a tvrdá přesná střela, kdo zvýšil na 1:3. Mladičký kapitán byl velmi aktivní a připravoval šance pro své spoluhráče. Paradoxně přišla branka na druhé straně. Domácí Lojek snížil na 2:3. Pak však přišla chvíle pro Patrika Junka, který byl i u gólové akce na jejíchž konci byl Milan Matějka, který se nejlépe ze všech zorientoval a v 74. minutě zvýšil už na 2:4. V tu dobu veškeré naděje domácích vyhasly a tak Hřiměždice ještě přidaly dvě branky. Nejprve se trefil Kaiser Lukáš a v 90. minutě pak dovršil střelecké hody Patrik Junek, který je jasným adeptem pro sestavu kola. Konečné skóre tedy je 2:6.

SK Sokol Kytín
Trenér: Na soupeře jsme fyzicky nestačili.

TJ Vltavan Hřiměždice
Fanoušek: Dali jsme šest branek, ale mohlo jich být klidně dvakrát tolik. Terén byl velice špatný

Š. Mařík [-] - M. Fára [-] , J. Pičman [-] , J. Malý [-] , T. Lojek [-] - J. Bára [-] , V. Rákosník [-] (76. M. Hofman [-] ) , M. Janoušek [-] , P. Štěpánek [-] - D. Lojek [-] , K. Konečný [-] (46. R. Hůla [-] ) -

D. Černý [-] - E. Šlechta [-] , L. Kaiser [-] , J. Řezanina [-] , P. Lundák [-] (46. T. Jechort [-] ) , M. Matějka [-] , P. Junek [-] , P. Černý [-] , J. Pinc [-] , O. Junek [-] (37. P. Drobný [-] ) , J. Boháč [-]

ŽK: 28. O. Junek .
Místo: Sokol Kytín. Počet diváků: 65. Rozhodčí: Dvořák Jaroslav - JÁRKA Emil (N), KROTIL Pavel (N).