23.kolo, Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2022-2023

--

Vydřenou výhru trefil hlavou Štainer

71. M. Štainer , 81. M. Hladík (p.)
8

Nejtěžšího soupeře měla v záchranářských dostizích s Křiční a Rovní SK Býšť. Na hřišti přeloučské rezervy padla až gólem v 71.minutě. I pak se ale děly věci, kopaly se ještě dvě penalty. Proměnit ji se povedlo ale pouze Přelouči, která si tak připsala vydřenou povinnou výhru 2:0.

Žádná úroda

V prvním poločase bylo sice přeloučské béčko herně lepší, hosté však velmi pozorně bránili a domácí se příliš do šancí nedostávali.

A pokud ano, poslední instancí byl jistý gólman Pavlíček.

Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu 0:0.

Štainerova vítězná hlavička

Jak je štěstěna vrtkavá aneb jednou jsi dole a jednou nahoře se mohl na vlastní kůži přesvědčit záložník domácích Martin Štainer. Zatímco ve čtvrtek v dohrávce měl podíl na poločasu hrůzy s Mateřovem a střídal po prvních 45 minutách hry, hned o dva dny později s Býští utkání rozhodl.

V 71.minutě po standardní situaci hlavičkou vstřelil vítěznou branku domácích - 1:0.

Pak se ovšem do konce zápasu kopaly dokonce dvě penalty. Nejprve Býšť neproměnila, naopak přeloučský Milan Hladík ano a zvýšil tak v 81.minutě na 2:0. Hned poté spokojený exekutor pokutového kopu za ovací diváků vystřídal.

Přeloučská rezerva docílila hodně vydřenou výhru, ale tři body jsou tři body.

FK Přelouč B
Ondřej Bendžík, trenér: "Důležité tři body zůstaly doma, ale bylo to překvapivě velmi těžké utkání. V závěru to byly nervy, ani nevím, kdo za hosty zahodil penaltu."

O. Skalický [-] - M. Beránek [-] (68. D. Dlask [-] ) , V. Rokyta [-] (76. T. Vorel [-] ) , V. Vančura [-] , M. Štainer [-] , M. Hladík [-] (81. D. Václavek [-] ) , T. Hladík [-] , L. Musil [-] , M. Kačírek [-] (81. L. Sirůček [-] ) , V. Rokyta [-] , J. Kmoníček [-]