21.kolo, Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2022-2023

--

Zápas byl zrušen

Souboj těch, co nemají body na rozdávání

8

Torpedo přijelo do Býště s vizí dotáhnout se na svého soupeře v tabulce. Jeho šance však zhatil ofenzivní obránce Kolín a Torpedo tak ještě stále nedokázalo vyhrát v jarní fázi soutěže.

Gólové hody v první půli

Již od začátku bylo vidět, že domácí kontrolují hru a tím se také dostávali do spoustu šancí.

První využitá šance přišla v 13. minutě, kdy se míč dostal do branky po teči jednoho z hostů- 1:0.

Na 1:1 vyrovnával v 20. minutě zkušený Jan Bílý.

Po tomto gólu zvýšili svou aktivitu domácí, zejména obránce Kolín,který vstřelil dva góly.

Do poločasu se jestě trefil Lanžhotský a do kabin se tedy šlo za stavu 4:1.

Domácí si výsledek uhlídali

Gólové hody se ve druhé půly neopakovaly.

Pár šancí bylo v tomto poločase k vidění, ale jediná která se ujala byla až v poslední minutě, kdy hostujícího gólmana popáté prostřelil Tomášek - 5:1.

Fanoušci si tak užili spoustu gólů a ti domácí nakonec i příznívé skóre pro jejich borce.

Býšť se výhrou odtrhla od Torpeda a dýchá na záda týmů před sebou.

SK Býšť
Radek Matyáš, sekretář a hráč: "Výhrou jsme se od Torpeda odstřihli a po naší třízápasové bodové žni již v tabulce jistě znervózněly Roveň a Křičeň!"