20.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Jediný gól v Ředicích

6

V utkání 20. kola Tlapnet krajského přeboru se střetli týmy Horních Ředic a Třemošnice. Zápas se hrál v neděli 2. dubna 2023.

Plašil rozhodl

Domácí tým Horních Ředic začal aktivně a od prvních minut se snažil dostat do vedení. Obrana hostí však byla pevná a snažila se ubránit všechny náznaky nebezpečí. Oba týmy si vytvářely příležitosti, ale žádná z nich nebyla dostatečně nebezpečná. Ve 43. minutě se však podařilo domácímu týmu skórovat, když Marek Plašil využil chyby obrany hostů a střelou přesně k tyči nedal brankáři hostí Davidu Oswaldovi šanci. Poločas tak skončil vedením domácích 1:0.

V druhém poločase se hosté snažili o vyrovnání, ale domácí tým držel pevnou obranu a nedovolil soupeři vstřelit branku. Brankář domácích Jiří Lindr navíc předvedl několik skvělých zákroků, díky kterým udržel své mužstvo vedení. Hosté se snažili o útoky ze stran, ale domácí obrana byla neústupná a nedovolila jim nějakou větší šanci. Ve 53. minutě obdržel žlutou kartu domácí hráč Petr Fous..

ŽSK Třemošnice
David Oswald: Výsledek 1:0 asi zaslouženě, domácí měli více šanci a mohli dat gólů více, my jsme taky něco málo měli ale nic velkýho, domácí neproměnili penaltu a nastřelili dvakrát tyč