15.kolo, Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

--

--

Vypjatý zápas se rozhodoval až v samotném závěru. Domácím Jedovnicím se podařilo zvítězit a získat všechny body.

4

Jedovnice pod vedením nového trenéra zvládly úvod do jarní části soutěže a po hattricku Mlčouška zvítězily s tabulkovými rivaly 4:3.

Raketový start Skalice

Celých 140 dnů čekali fanoušci na soutěžní zápas v Jedovnicích, ale začátek nebyl podle jejich představ. Hned v první minutě zápasu 90 diváků vidělo, jak se prosadil hostující Pokorný. Po kratší odmlce se prosadil David Kučera a fanoušci jásali. Stav byl po 20 minutách vyrovnaný. Tempo hry ale zase řídila Skalice a do konce poločasu se zásluhou Havlíčka dostala opět do vedení.

V závěru rozhodl o výhře domácí Mlčoušek

O vyrovnání se postarala hvězda utkání Michal Mlčoušek, jenž v 50. minutě vstřelil svůj první gól v utkání a změnil stav na 2:2. Nad Jedovnicemi se přehnala dešťová přeháňka, ze které nejvíc vytěžili hosté, kteří se zásluhou Ševčíka dostali již potřetí v zápase do vedení. Skalice si vedení opět moc dlouho neudržela a o 6 minut později po závaru před brankou se Jedovnice opět dotáhly. Střelcem byl určen znovu Mlčoušek, který svým výkonem útočil na hattrick. Závěrečná půlhodinka byla plná akcí, brankáři byli však proti a drželi své týmy. Stav 3:3 měli největší šanci zvrátit ve svůj prospěch domácí. Nařízenou penaltu však domácí hráč neproměnil a do hry se opět vložil s chutí hrající Mlčoušek, který 5 minut před koncem překonal gólmana a rozhodl o výhře domácích. Trenérská premiéra Jedovnicím nakonec vyšla a připsaly si důležité 3 body,