25.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

Peč doma vedla, Strmilovu ale podlehla 2:4

11. J. Zamazal (p.) , 76. J. Novák - 13. J. Hudec , 26. J. Hudec , 65. M. Novák , 69. D. Sedlák
12

Fotbalisté Peče ve 25. kole Okresního přeboru podlehli Strmilovu 2:4. Domácí šli rychle do vedení díky penaltě Jindřicha Zamazala. Jenže krátce nato srovnal hostující Jan Hudec a stejný hráč udeřil ještě ve 26. minutě. Ve druhém poločase navýšil vedení hostí Martin Novák a Danie Sedlák. Za domácí už jen snižoval Jiří Novák. Peč má po tomto kole už jen teoretickou šanci na záchranu. Strmilov je třetí, ale šance na první místo stále má.

TJ Jiskra Strmilov
Kateřina Lehejčková: Další úspěšný zápas. Kluci to zvládli i bez chybějících opor. Nic jednoduchého to však nebylo. I když je Peč na posledním místě, tak kvalitní fotbalisty v týmu má a Strmilovu to vítězství rozhodně nedali zadarmo. Zápas se odehrál v duchu HURÁ fotbal. Na obou stranách to bylo stejné. Gólmani drželi oba své týmy skvělými zákroky. Strmilovští měli ale lepší mušku a lépe propracované útočné akce.