24.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

11. D. Hanzal , 47. M. Novák , 59. M. Novák , 80. O. Nečeda , 84. S. Murzac , 86. D. Sedlák , 89. S. Murzac - 34. M. Michal
16

Fotbalisté Strmilova zvítězili i při svém dalším domácím vystoupení. Tentokrát přehráli v rámci okresního derby vysokým rozdílem 7:1 Novosedly. Domácí Jiskru poslal bleskově do vedení Hanzal. Krátce po půlhodině hry vsítil kontaktní branku Michal. Po změně stran však přišel domácí brankostroj, který se zastavil na šťastném čísle sedm. Dvěma góly se blýskli domácí Novák a Murzac.

TJ Jiskra Strmilov
Kateřina Lehejčková: Kdo vidí pouze výsledek, tak si řekne, že to bylo jednoznačné. Ale první poločas takový vůbec nebyl. V 11. minutě zaúřadoval Strmilov, kdy Hudec nacentroval míč do vápna, tam si ho našel D. Hanzal a rybičkou zakončil. Hra byla v dalším průběhu dost vyrovnaná. Hosté Strmilov chvílemi i přehrávali a to vedlo k zasloužené vyrovnávací brance. To zvedlo z lavičky domácího trenéra a kluci dostali, jak se říká pořádný fén. Ve druhém poločase už to byla jiná jízda. Strmilovští začali dobře kombinovat a přenášet hru. Novosedly začali pomalu odpadat. A tak Strmilov proměnil většinu šancí. Zasloužená výhra a v druhém poločase jsme viděli opravdu povedenou kombinační hru a velkou produktivitu, která nám v minulých zápasech chyběla.

J. Kubíček [-] - J. Hudec [-] , J. Hanzal [-] , J. Dvořák [-] , D. Hanzal [-] , V. Kupec [-] , Z. Popelka [-] , D. Sedlák [-] , F. Procházka [-] , T. Dohnal [-] , M. Lehejček [-]