22.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

--

20

Fotbalisté Staré Hlíny zvítězili v utkání 22. kola Okresního přeboru 2:0 na půdě Číměře. O výhře rozhodli hosté až v závěrečných částech poločasů. Skóre otevřel ve 43. minutě Jan Meškan a pojistku přidal minutu před koncem řádné hrací doby Martin Hladílek.

FK Stará Hlína
Vladimír Hadač (hráč): V tomto zápase jsme od první až do poslední minuty tahali za kráčí konec provazu. Soupeř hrál pohledný a rychlý fotbal ale naštěstí pro nás neměli střelecký den. Zápas jsme výsledkově zvládli díky ohromné bojovnosti a velké dávce štěstí. Většina týmů podala nadstandardní výkon včele s brankářem A.Voborským.