19.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

12. M. Novák , 24. D. Hanzal , 49. D. Hanzal
19

Fotbalisté Strmilova zvítězili v 19. kole Okresního přeboru s Lodhéřovem 3:0 a po venkovní remíze opět naplno bodovali. Domácí poslal do vedení ve 25. minutě Novák, druhý gól přidal ještě v první půli Hanzal a třetí branku po přestávce opět David Hanzal. Strmilovští mají na jaře skvělou formu a v tabulce jim patří pátá příčka. Lodhéřov padl podruhé za sebou a je desátý.

TJ Jiskra Strmilov
Kateřina Lehejčková: Strmilov byl v tom to zápase favoritem. Výsledek to potvrdil, ale herně už to bylo horší. Domácí se hrozně přizpůsobili hře hostů. Tak po minulém divokém zápase se Stráží to teď bylo velmi klidné a místy až dost nezáživné utkání. Ve 12. minutě poslal krásný balón od lajny Murzac přímo na nohu Nováka, který se z bezprostřední blízkosti gólmana nemýlil. Druhý gól padl ve 24. minutě, kdy Hudec parádně kopnutým rohem našel hlavu D. Hanzala. Hned po úvodu 2. poločasu se zvyšovalo na 3:0. Nořinský hodil vhodil dlouhý aut až do vápna, kde se to od někoho odrazilo za gólmanovi záda. Zbytek zápasu už byl víceméně trápením. Největší asi pro rozhodčí, který už asi měli mžitky před očima z nadbytku sluníčka.

J. Kubíček [-] - O. Nečeda [-] , M. Novák [-] , J. Hudec [-] , J. Hanzal [-] , J. Dvořák [-] , D. Hanzal [-] , Z. Popelka [-] , F. Procházka [-] , T. Dohnal [-] , M. Lehejček [-]