17.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

--

22

Fotbalisté Číměře se rozehráli do velmi dobré formy. Hosté zvládli 17. kolo Okresního přeboru na půdě poslední Lásenice, které nasázeli šest branek. O osudu utkání rozhodlo hostující mužstvo už v první půli, kdy se střelecky prosadili Hrdlíčka, Drábik a Láf. Číměř ve druhé půli přidala další tři góly a zapsali si jednoznačné vítězství 6:0.

TJ Rapid Lásenice
Petr Boček: V prvním poločase jsme udělali v obraně takové chyby, které soupeř nemohl nepotrestat. Náš obranný výkon by se dal přirovnat k vystoupení Dynama ČB v souboji s Teplicemi. Ve středu pole ok, ale tři "brutální" kiksy v obraně a bylo po zápase. Navíc jsme znovu nedokázali využít několik našich velkých šancí, kdy jsme buď neomylně trefili brankáře na středu brány do rukavic nebo rozvlnili ochrannou síť. Poté jsme již prostřídávali hráče a druhý poločas byl v počtu gólů jako přes kopírák, i když už ne po takových chybách. Opět musím ale vyzdvihnout jedno pozitivum do budoucna a to počet našich hráčů a zapojení mladíků.

L. Kodym [-] - J. Kandl [-] , Š. Vacek [-] , D. Vacek [-] , T. Blažek [-] , M. Šperl [-] , J. Demeter [-] , P. Janeček [-] , J. Novák [-] , M. Pospíšil [-] , J. Heřmánek [-]