25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Záchranářský souboj pro Cehnice

25. A. Miklas , 33. L. Čech , 83. L. Čech
26

1.B třída se blíží ke konci a i když je postupující jistý, stále se neví jméno naopak sestupujícího. Poslední Husinec tak s napětím sledoval souboj jeho dvou úhlavních soupeřů. Cehnice doma totiž přivítaly Bavorov.

Domácí v laufu

Současná forma jasně hovořila pro hostující Bavorov, ale predikce se v zápase mažou a domácí byli z počátku aktivnější. Aktivita jim navíc přinesla i ve 25. minutě vedoucí branku, když se prosadil Miklas. Branka domácí nakopla a po půl hodině hry to bylo už o dvě branky, když se prosadil Čech. Když už doufal Bavorov v konec poločasu, přišel na řadu kapitán Krejsa, který těsně před ukončením poločasu poslal domácí do tříbrankového vedení.

Kdo teda sestoupí?

Druhý poločas přinesl jinou podívanou, než by kdo před zápasem čekal. Cehnice bránily zkušeně vedení a Bavorov se snažil udělat všechno možné. Branka ale nepřicházela a tak se v 83. minutě ujal míče opět Čech, který propálil Oláha a Cehnice tak zvítězily nakonec 4-0 a utekli Husinci na šest bodů. Bavorov má náskok pouhé čtyři body a teoreticky může dojít až na rozstřel v posledním kole, kdy míří Bavorov právě do Husince.