25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Vacov vyloupil prachatický azyl v Záblatí

71. J. Koubek - 12. F. Roučka , 24. D. Makas , 34. F. Roučka , 82. F. Roučka , 86. F. Kuneš , 89. F. Zitta
26

Prachatické béčko přivítalo doma v neděli Vacov, který chtěl napodobit podzimní vítězství 7-0.

Začátek Vacova

S tímto úkolem se hosté do zápasu vrhli a už po dvanácti minutách musel Vrhel lovit míč ze své sítě po akci Vacova, na jejímž závěru stál kapitán Roučka. Rychlá branka určila ráz utkání a hosté s chutí útočili do obrany Tatranu. Ve 24. minutě se navíc uvolnil Makas a Vacov záhy vedl o dvě branky. Do poločasu se stihl následně opět prosadit kapitán Roučka a poločas tak skončil 0-3 z pohledu Tatranu.

Nakonec šest

Ten začal druhý poločas aktivněji a snaha se zápasem něco udělat se vyplatila v 71. minutě, když Láchu překonal mladíček Koubek. Hosté ale ukázali sílu v poslední desetiminutovce a přidali na své konto další tři branky. Nejprve v 82. minutě završil hattrick Roučka, za další čtyři minuty se prosadil střídající Kuneš a všechno dokonal minutu před koncem už klasičtější střelec Vacova, Filip Zitta. Vacov tak zvítězil jednoznačně 6-1.