25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Třiadvacet a dost. Sousedovice padly!

17. J. Houda , 29. J. Houda , 43. M. Ráž , 53. J. Houda , 70. M. Ráž (p.) , 90. O. Páca - 56. D. Petráň , 62. J. Hrach , 68. J. Hrach
26

Pětadvacáté kolo přineslo souboj mistrů ze Sousedovic, kteří vyrazili do Bělčic.

Fotbal, který bavil

Přes stovku diváků si na bělčickém stánku přišlo na své. Hrál se parádní fotbal, který přinášel šanci za šancí. Prosazovali se ale pouze domácí a to hned od úvodu, když v 17. minutě otevřel skóre zápasu Houda. Hosté mohli vyrovnat, ale místo toho přišel po půl hodině hry opět na scénu snajpr Bělčic, který utekl všem a zvýšil náskok na dvě branky. Když už se schylovalo ke konci poločasu, tak se do hry vložil další bělčický srdcař, Martin Ráž, který stanovil poločasový výsledek na 3-0.

Sousedovice to nevzdaly!

Druhý poločas neubíral na tempu a po třetí brance Houdy se zdálo být hotovo. Sousedovice ale nesložily zbraně a po třech minutách od branky Houdy snížil Petráň. Jako kdyby někdo hosty polil živou vodou a najednou se vše otočilo. V 62. minutě to už bylo jen 2-4, když se prosadil Jan Hrach a kapitán Susedovic snížil za pár minut na rozdíl jediné branky. Domácí ale z těžké situace vysvobodilo duo zápasu. Houda byl ve vápně faulován brankářem Holým a následující penaltu proměnil s přehledem Martin Ráž. V poslední minutě navíc pojistil vítězství Páca a mohlo se jít slavit. Bělčice porazily Sousedovice!

TJ Sokol Bělčice
Luboš Krameš - trenér: Zápas byl podobný, jako ten na podzim. Tentokrát se ale role obrátili a branky jsme dávali mi. Po brance na 4-0 se hosté dostali do hry a snížili na rozdíl jediné branky. Naštěstí nás ale uklidnila proměněná penalta a bylo hotovo. Jak moc kluky celou sezonu cepuju za produktivitu, tak dnes tam padlo skoro všechno.

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér: Bohužel jsme se v zápase dopustili několika fatálních chyb a soupeři usnadnili jeho vítězství.

M. Mach [-] - K. Hanzlík [-] (72. M. Fiala [-] ) , J. Houda [-] , L. Mála [-] (60. L. Krameš [-] ) , M. Ráž [-] , A. Ježek [-] , O. Páca [-] , V. Mach [-] , M. Hrkel [-] (67. T. Ježek [-] ) , L. Mach [-] , K. Zeman [-]

T. Holý [-] - P. Masák [-] , D. Petráň [-] , D. Brož [-] , J. Hrach [-] , O. Vaněček [-] , M. Křiváček [-] (54. M. Hromíř [-] ) , D. Marcinko [-] , F. Duba [-] (54. Š. Fábera [-] ) , J. Šourek [-] , O. Šimek [-]

ŽK: 70. T. Holý .
Hráči zápasu: J. Houda .
Počet diváků: 115. Rozhodčí: Průchová Nikola - BARTŮNĚK Pavel, JÁCHYM Jiří.