24.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sousedovice nadělily Březí sedmičku

21

I přes jistotu postupu chtějí Sousedovice projít letošním ročníkem bez jediné porážky. Jako první soupeř čekalo na Znakon Vlachovo Březí

Rychlá branka, ale i červená

První branka padla v zápase už po dvanácti minutách hry, když domácí kapitán Hrach překvapil hostujícího brankáře tvrdou střelou z úhlu pod břevno branky. Hosté i přes inkasování hráli vyrovnanou partii a navíc ve 25. minutě dostali možnost přesilovky, když Duba zatáhl při úniku Bízka za záchrannou brzdu a po pětadvaceti minutách zamířil do sprch. Březí ale paradoxně přestalo povyloučení hrát a poločas tak skončil 1-0.

Kanonáda

To druhý poločas bylo něco jiného. Už po čtyřech minutách hry zvýšil na 2-0 snajpr Šourek a zdálo se být, že půjde o jasnou záležitost. Březí ale v 53. minutě z brejku Kautmana snížilo a snažilo se vyrovnat. Místo toho ale přišla hrubá nedomluva brankáře s obráncem, ze které těžil brankou do prázdné branky Šourek. Ten v 64. minutě navíc dokonal hattrick a brankou na 4-1 zlomil definitivně odpor hostí. Ty inkasovali ještě třikrát, když se postupně trefil Šimek, Křiváček a vše zakončil svojí čvrtou brankou Josef Šourek. Sousedovice tak deklasovaly Březí vysoko, 7-1.

FC Znakon Sousedovice
Jan Hrach - kapitán: V dalším zápase jsme přivítali na své půdě tým z Vlachova Březí. Povedl se nám vstup do zápasu, kdy jsme se ujali vedení. I po vyloučení, jsme byli aktivnějším týmem. Po změně stran, dal Šourek za dvacet minut hattrick a bylo po zápase. Do konce zápasu jsme přidali ještě tři branky.

FC Vlachovo Březí
FB FCVB: O výsledku rozhodl začátek druhého poločasu, kdy jsme dvakrát hloupě inkasovali. Branka na 4-1 pak definitivně zlomila náš odpor.

T. Holý [-] - D. Petráň [-] , D. Brož [-] , J. Hrach [-] , O. Vaněček [-] (65. M. Křiváček [-] ) , Š. Fábera [-] , D. Marcinko [-] (58. P. Masák [-] ) , J. Šourek [-] (88. M. Hromíř [-] ) , F. Duba [-] , O. Šimek [-] , L. Duba [-]

J. Kouba [-] - F. Beránek [-] , R. Kalčík [-] , M. Hojdekr [-] , M. Kukla [-] , V. Plachta [-] , V. Kautman [-] (67. R. Lauda [-] ) , Š. Kužvart [-] , J. Lukeš [-] , L. Martínek [-] , J. Bízek [-]

ŽK: 56. O. Vaněček - 56. Š. Kužvart , 70. F. Beránek . ČK: 25. L. Duba - 73. F. Beránek .
Hráči zápasu: F. Duba .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: Tauber Lukáš - KEŠNER Ondřej, JÁCHYM Jiří.