23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Houda sestřelil Vacov

10. J. Houda , 51. J. Houda , 82. J. Houda - 58. J. Mrázek , 65. D. Makas
25

V sobotu došlo na jeden z nejvíce bojovných soubojů v soutěži, mezi bělčickým Sokolem a Vacovem.

Rychlý nástup

Zápas začal od prvních minut ve velmi rychlém tempu a domácí určovali hru. V 10. minutě navíc musel brankář Forejtar poprvé lovit míč ze sítě, když Hanzlíkovo přihrávku zužitkoval Houda. Branka domácí nakopla a ti dál s chutí útočili. Šance přicházely, ale branka už v poločase nepadla.

Hattrick Houdy

To, co se nestalo v prvním poločase, přišlo už po šesti minutách druhé půle. Hanzlík opět našel Houdu a ten se opět nemýlil.  Vacov se poté dostal k první větší šanci a tu hned v 58. minutě proměnil snižující brankou Mrázek. Domácí si mohli vzít dvoubrankové vedení zpět, ale Hanzlík na Forejtara v 65. minutě nevyzrál. Navíc pro domácí přišel po této šanci rychlý brejk, kterým srovnal stav utkání Makas. Domácí byli opaření z vyrovnání a Vacov mohl i utkání otočit. V největší šanci ale míč pouze prolétl vápnem a tak si zápas vzal do rukou opět Houda. Ten v 82. minutě dokázal potřetí překonat Forejtara a Bělčice si vzaly vedení zpět. V závěrečném tlaku už Vacov vyrovnat nedokázal a Bělčice tak zvítězily 3-2 zásluhou hattricku Houdy. Vacov naopak po dlouhé době opustil první příčku.

TJ Sokol Bělčice
Luboš Krameš - trenér: Ve vyhroceném duelu jsme chytli začátek a zásluhou Houdy vedli. Mohli jsme vést o více branek, ale při vedení 2-0 jsme naopak dovolili hostům snížit a následně z naší vlastní šance Vacov vyrovnal. Ten mohl i zápas otočit, ale svoji největší šanci nevyužil a Houda nám vrátil vedení, které jsme v závěru uhlídali. Závěrečné excesy hostujícího trenéra nechám radši bez komentáře.

K. Dražan [-] - K. Hanzlík [-] , J. Houda [-] , O. Páca [-] (72. L. Krameš [-] ) , M. Ráž [-] , A. Ježek [-] , M. Hrkel [-] , M. Vrbský [-] (61. J. Vejšický [-] ) , M. Hevera [-] , L. Mach [-] , K. Zeman [-]