21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Sousedovice loupily ve Střelských Hošticích

25

V sobotu čekal zlepšené výkony Hoštic ten největší možný test. Dorazily totiž Sousedovice.

Druhá půle pro hosty

Po bezbrankové půli se začalo všechno důležité odehrávat, až ve druhé časti. Hned na jejím úvodu se ve 47. minutě dokázal prosadit už uzdravený snajpr Sousedovic, Josef Šourek, který tak nastartoval zbytek týmu. Za devět minut na něj navázal Pavel Masák a v 64. minutě všechno uzavřel opět Šourek a bylo hotovo. Hoštice sice nebyla o tolik horší, ale branky hostům darovali hráči sami po chybách.

TJ Sokol Střelské Hoštice
Michal Kokrda - kapitán: Herně byl soupeř celý zápas lepší, ale branky jsme jim doslova darovali po našich chybách.

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér: Zasloužená výhra, kdybychom proměnili více šancí, skóre mohlo být vyšší.

V. Braťka [-] - K. Kohout [-] (71. P. Zídek [-] ) , O. Koudelka [-] , M. Virostek [-] (26. F. Žilák [-] ) , J. Strnad [-] - D. Šperl [-] , P. Hlava [-] , J. Kuncl [-] (77. M. Beneš [-] ) , V. Dohonyi [-] - V. Křivanec [-] , M. Kokrda [-] -

T. Frýda [-] - D. Petráň [-] (61. O. Rataj [-] ) , D. Brož [-] , J. Hrach [-] (71. L. Blatský [-] ) , O. Vaněček [-] , L. Duba [-] , Š. Fábera [-] , J. Šourek [-] , M. Hromíř [-] (61. D. Marcinko [-] ) , O. Šimek [-] , P. Masák [-]

ŽK: 70. M. Kokrda .
Hráči zápasu: J. Šourek .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: HANDŠUH Karel - HÁJEK Vladislav, KUNEŠ Radek.