17.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

Lišov opět vítězně

19

Další jarní utkání domácí celek zvládl a tak si připsal další důležité body. V 16. minutě zápasu se Lišov ujal vedení zásluhou Kovačiče, na kterého pak navázal zkušený Červenka, který do konce poločasu vstřelil dvě branky. Ve druhé půli domácí odolávali tlaku Bernartic. V 71. minutě korigoval skóre Jakub Novák na 3:1, ale k dalším úspěšným akcím je již domácí nepustili. V dalším kole zavítá k nelehkému zápasu do Bernartic celek z Chýnova a Lišov změří své síly v Dačicích.

SK Lišov
Jiří Beneda (trenér): Hosté se prezentovali kvalitním výkonem, my jsme ale zejména v prvním poločase byli efektivnější v zakončení a vstřelili 3 pěkné branky. Ve druhém poločase jsme i přes velkou snahu soupeře vítězství uhájili a získali před domácími fanoušky další důležité body.