14.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Třetí Strunkovice na závěr přemohly Kameňák

43. A. Prokop (p.) , 82. P. Kuryliuk - 40. R. Žurek , 45. R. Žurek (p.) , 69. T. Koloušek
20

Třetí tým tabulky už si chtěl utkání v Kamenném Újezdu jen užít. Ve druhém poločase šel do pole dokonce i Vojtíšek, jindy brankářská opora. Utkání nabídlo i dvě proměněné penalty.

TJ Sokol Kamenný Újezd
Martin Špát (hráč): Hoste byli dle očekávání hned od úvodu aktivnější a měli místy vice ze hry. Ale i nám se dařilo zejména v první půli odvážně kombinovat a několikrát jsme soupeře překvapili a místy i zatlačili. Úvodní poločas byl nakonec poměrně vyrovnaný a nebýt me nešikovnosti a zbytečného faulu v šestnáctce minutu před pauzou, tak se jde do kabin za stavu 1:1. Takto jsme museli dohánět jednogólové manko. Ve druhem dějství se začala projevovat herní kvalita i lepší fyzická připravenost soupeře. Strunkovice odskočily na dva góly a brzy na to měly další prilezitosti skórovat. Bud ale netrefily zařízení nebo narážely na vynikajícího brankáře (hráče) Petkova. V závěru se nám podařilo snížit a brzy na to mel Viky (Kotalík) mega tutovku srovnat stav zápasu, ale bohužel zase neseřídil mířidla. Po pěkné kombinaci v úniku na brankáře zavřel oči a napálil gólmana do rukavic. Prohra 2:3 mrzí, bod byl strašně blízko, ale vzhledem k projevu na hřišti zejména ve druhém poločase jsou tři body pro hosty zasloužené.

P. Petkov [-] - M. Sadloň [-] , J. Rožboud [-] , M. Sládek [-] , V. Kotalík [-] , P. Kuryliuk [-] , M. Rezek [-] , A. Prokop [-] , M. Špát [-] , M. Barnyk [-] , J. Komberec [-]