25.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

26. M. Vlk , 28. M. Vlk , 39. V. Kadlec , 47. M. Zachař , 54. M. Vlk , 64. V. Kadlec , 72. M. Benda , 77. V. Kadlec , 79. M. Benda , 80. M. Benda , 82. V. Kadlec
23

Hned trojice domácích hráčů zaznamenala hattrick!

TJ Šumavan Vimperk
Lukáš Sýs (trenér, pro FB Šumavanu): “Vzhledem k debaklu, který jsme v Roudném obdrželi se mi utkání nehodnotí lehce, ale i to k trenérské práci patří. První poločas jsme se snažili poctivě bránit a to se nám dařilo dvacet minut, poté domácí poprvé udeřili. Bohužel poté jsme dvakrát trestuhodně chybovali a to se proti týmu jakým Roudné je nevyplácí. Poločas tak skončil 3:0 a my jsme věděli, že pokud naši hráči neudrží to co jsme hráli prvních dvacet minut, tak utkání skončí debaklem. Bohužel nejčernější myšlenky se vyplnily a hned po výměně stran domácí udeřili po čtvrté. Pak už se nám tu rozjetou mašinu nepodařilo zastavit a jen díky brankáři Formánkovi, který v utkání dalších pět šancí chytil jsme neodjížděli od Malše s ještě větším debaklem. Výsledek je ostudný, toho jsme si celý tým vědomi. Nyní je potřeba se v týdnu na trénincích vrátit do psychické pohody a v posledním domácím utkání s Kaplicí se důstojně rozloučit. Opět musím poděkovat klukům z dorostu, kteří nám pomáhají i přesto, že tím trpí jejich kmenové týmy. Moc si toho vážím. Příští týden už by se měli vrátit do sestavy někteří kluci, kteří dnes hrát nemohli a já věřím, že si za týden upevníme šesté místo v tabulce. Týmu Malše Roudné chci sportovně poblahopřát a popřát jim, aby se jim v KP příští sezónu dařilo. Je to jednoznačně nejlepší tým naší soutěže a nedokážu si představit, co by se muselo stát, aby jim postup utekl. No nic. Společně vyhráváme, společně prohráváme!!! Kluci hlavu nahoru a jedeme dál.”