16.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Milevsko na závěr vyloupilo Osek

14

Osek se domácím duelem s Milevskem loučil se trenérem Vašicou, který za své půlroční působení zvádl Osek zachránit.

Tři body pro vzduchotechniky

Stovka diváků od začátku viděla to, co každý fanoušek rád. Brankda nejprve padla po dvou minutách hry z kopaček hostí, když Vlka překonal Souček. Domácí ale nelenili a v 5. minutě dokázali zásluhou Cardy vyrovnat. Opticky pohledný fotbal, ve kterém měli hosté mírnou převahu, nepřestával fanoušky bavit a po dvaceti minutách si navíc většina mohla zakřičet podruhé v zápase, když Němeček otočil stav utkání ve prospěch Oseku. Po půl hodině hry ale Milevsko zásluhou Přibyla vyrovnalo a v nastavení poločasu nařídil sudí Boček pro hosty pokutový kop, který s přehledem proměnil obránce Málek

Druhý poločas už hosté zkušenš hlídali vedení a Osek už do ničeho nepustili. Navíc po hodině hry navýšil vedení vzduchotechniků další obránce Marvan a v 76. minutě stanovil konečný výsledek zápasu Hadáček. Milevsko zvítězilo sice 5-2, ale radost ze tři bodů zhatilo v samotném závěru zranění Přibyla, který si po zákroku domácího hráče zlomil ruku a byl převezen do písecké nemocnice.

FC ZVVZ Milevsko
Ondřej Jordán - trenér: Zkusili jsme změnit rozestavení ze 4–4–2 na 3–5–2 a klaplo to, kluky to bavilo a odehráli skvělý zápas. Odmakali jsme to, a i když jsme prohrávali 1:2, tak jsem cítil, že to otočíme. Ve druhé půli už jsme Osek k ničemu nepustili a přidávali jsme góly. Mrzí nás jen zlomená ruka Viktora Přibyla po úmyslném zákroku domácího beka. Manšaft se s námi rozloučil výborně. Kluci mají budoucnost a přeji Tomáši Smrčinovi s Honzou Kozákem do dalších let, ať se jim daří a hrají špičku kraje. Věřím, že manšaft je na to dobře připravený