30.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

--

Osek v improvizované sestavě neměl na Dražice nárok

35. T. Běhoun , 41. D. Štecher , 52. E. Böhm - 73. J. Lávička , 91. L. Němeček (p.)
17

Dražice prožily těžké jaro a domácí tečkou za sezonoubyl duel s Osekem, který přijel v improvizované sestavě.

Poločas pro domácí

V osecké sestavě nastoupil třeba v brance útočník Zelenka a šanci dostali i nováčci v dresu hostí. Dražice, vědomy si tohoto faktu, byly od začátku lepším týmem a na Osek vlétly jako uragán. Hosté odolávali náporu déle než půl hodinu hry, ale pak už se domácí prosadili. Nejprve ve 35. minutě překonal Zelenku Běhoun a do poločasu zvýšil vedení Štecher.

Drama v závěru

Nastolený trend pokračoval dál i ve druhé půli, a když v 52. minutě zvýšil Böhm na 3-0, zdálo se být hotovo. Domácí tak poté lehce povolili a v 73. minutě vykřesal malou naději na bodový zisk pro hosty Lávička. Osek byl aktivnější, ale kontaktní branka na 2-3 přišla příliš pozdě a to v nastavení z penalty, kterou proměnil Němeček. Dražice tak po deseti zápasech opět okusily pocit vítězství.

TJ Dražice
J. Počinek [-] - M. Horka [-] , J. Stuchlík [-] (79. J. Stuchlík [-] ) , E. Böhm [-] (85. M. Žamboch [-] ) , T. Běhoun [-] (90. O. Páša [-] ) , R. Vačlena [-] , T. Bareš [-] , P. Novotný [-] , M. Pražma [-] , V. Studenovský [-] , D. Štecher [-]