30.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

Derby pro Semice

16

U obory došlo o víkendu na derby. Protivín vyzval Semice, kterým se venku na jaře moc nedařilo.

Závěr pro hosty

Velmi pohledné utkání kazil nejvíce věčný déšť, který provázel celý zápas. I přes těžký terén se, ale oba týmy snažily kombinovat. Šance domácích celý zápas eliminovala pozorná obrana včele s brankářem Dvořáčkem. Stav utkání se tedy měnil až v 70. minutě utkání a prosadili se hosté. Centr ze strany sice Keclík namířil svojí hlavičkou pouze na břevno, ale míč se odrazil přímo před Valacha, který už měl lehkou práci. Hosty branka nakopla a za dalších šest minut přidal po pěkné akci pojistku právě Pavel Keclík. Domácí se sice v závěru pomocí standardních situací vyrovnat, ale marně. Semice tak zvítězily 2-0 a byla to pro nováčka pouze druhá jarní výhra na venkovním hřišti.

FC AL-KO Semice
Marcel Nousek - trenér: Pro nás skvělý výsledek! Konečně jsme venku opět bodovali naplno. Bylo to hodně vyrovnané utkání, ve kterém jsme sice byli možná více na míči, ale liják, co nás provázel, hráčům ztížil vše co mohl. Druhý poločas jsme klukům řekli ať to berou víc na sebe a to nejspíš rozhodlo. V posledním kole nás čekají Dražice a věřím, že se ještě posuneme výš v tabulce.