29.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Osek rozhodl o třech bodech v první půli

3. J. Hoch , 6. M. Čapek , 11. S. Hosnedl , 28. J. Hoch , 46. S. Hosnedl , 81. T. Vlk (p.) - 67. M. Říha
18

Osek dokázal na jaře splnit, podle některých nemožný, úkol a dokázal se zachránit. Domácí zápas s Protivínem tak mohl domácím přinést už „pouze“ další tři body do tabulky.

Pětka za poločas

A za body vykročili domácí rezolutně, když prvních jedenáct minut rozhodlo o celém zápasu. Ve 3. minutě nejprve hostující obrana nezaznamenala Jana Hoch, za další tři minuty se prosadil Matěj Čapek a začátek hrůzy pro Protivín dokonal Hosnedl. Protivín byl jako opařený a nezmohl se na nic. Domácí tak dál vesele útočili a před půl hodinou hry vstřelil už čtvrtou branku opět Hoch. Šedesátka diváků chtěla do poločasu vidět bůra a jejich přání bylo v nastavení poločasu vyslyšeno Hosnedlem, který vstřelil, stejně jako Hoch, svojí druhou branku.

Červená a branka brankáře

S pětibrankovým náskokem domácí ve druhém poločase ubrali na intenzitě a nechali hrát také Protivín. Ten v 67. minutě ukradl čisté konto Vlkovi, kterému překonal Martin Říha. Navíc za další dvě minuty musel do hry vstoupit rozhodčí Brych, který musel řešit chování Matěje Čapka, který poslal soupeře k zemi a viděl tak po právu červenou kartu. Přesilovku ale Protivín nevyužil a naopak sám v 81. minutě inkasoval, Z nařízené penalty nakonec upravil konečný výsledek zápasu na 6-1 brankář Oseku Tomáš Vlk, který kopnul penaltu, jako zkušený mazák.