28.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Bod Rudolfovu vystřelil v závěru Sládek

17

Třeboň poslední tři utkání neprohrála a s vidinou čtvrtého vítězství jeli hráči Jiskry v sobotu do Rudolfova.

Závěry pro domácí

Rudolfov ale doma body nerozdává jen tak a zápas byl od první minuty vyrovnanou partií, která šance přinášela, ale ne branky. Na ty si stovka diváků musela počkat až do závěru první půle. Ve 45. minutě se po domácí akci prosadil Sládek, který tak vstřelil hostům z Třeboně ukázkovou branku do šatny. Ta ale hosty nepoložila a ti byli ve druhé půli aktivnějším týmem. Odměna za aktivitu přišla po hodině hry, když nejprve vyrovnal Průcha a za další čtyři minuty otočil stav utkání Radosta. Domácí poté otevřeli hru a snažili se vyrovnat. Obrana hostů odolávala, ale zase přišla závěrečná minuta, ve které podruhé v zápase prostřelil Flašku Sládek. Rudolfov tak vybojoval s Třeboní remízu 2-2.

SK Rudolfov
D. Keřka [-] - R. Pouzar [-] , O. Hajný [-] , V. Vejvar [-] , O. Tlamsa [-] , J. Šindelář [-] , J. Novotný [-] , M. Sládek [-] , F. Peiger [-] , D. Říha [-] (65. J. Toman [-] ) , Š. Prokeš [-]

TJ Jiskra Třeboň
J. Flaška [-] - M. Rezek [-] , J. Zavadil [-] , J. Vrána [-] (53. Š. Candra [-] ) , J. Kubata [-] , L. Hromádka [-] , M. Průcha [-] , F. Radosta [-] (92. M. Pfeifer [-] ) , J. Matoušek [-] , P. Tůma [-] , J. Schneider [-]

ŽK: 68. J. Novotný , 89. R. Pouzar - 73. M. Průcha , 89. J. Matoušek , 90. F. Radosta .
Hráči zápasu: M. Sládek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Dunovský Karel - DIMITROV Nikolaj, HANZLÍKOVÁ Aneta.