27.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Osek si pohlídal duel s Jankovem

12. J. Hoch , 48. D. Říský , 53. L. Fajtl (vl.)
20

Po dvou prohrách bez vstřelené branky čekal Jankov výlet do Oseku, kde se nikdy nehraje dobře.

Aktivní nástup domácích

Domácí nastoupili na hosty z Jankova aktivně, a i když Hoch svojí první šanci po pěti minutách nevyužil, trápit ho to dlouho nemuselo. Ve 12. minutě totiž Komrskům odkop zachytil Říský, který svým centrem našel právě snajpra domácích a Hoch tak poslal Osek do vedení. Jankov se do hry dostal až po hodině hry a i on si vytvořil zajímavé šance. V té největší ale Řepa minul branku domácích.

Začátek rozhodl

Nedáš, dostaneš! Jankov nevyužil své šance a domácí na začátku druhé půle vstřelil druhou branku. Dlouhý nákop se snesl k Řískému, který překonal se štěstím Komrsku. Navíc za dalších sedm minut bylo rozhodnuto. Centr domácích si do vlastní sítě srazil Fajtl. Domácí poté mohli přidat i další branky, ale neproměnění šancí hráče mrzet nemuselo. Osek zvítězil jednoznačně 3-0.

SK Jankov
Web SK Jankov: Potřetí v řadě bez bodu, potřetí v řadě bez vstřelené branky, potřetí v řadě prohra 0:3. Jankovu se nedaří a jeho situace s udržením nejvyšší krajské soutěže začíná být velmi vážná, až kritická. Na hřišti v Oseku se zelenobílým dlouhodobě nedaří a zápas 27. kola nebyl výjimkou. Domácí se dostali do vedení již ve 12. minutě a krátce po změně stran dvěma góly po standardních situacích utkání rozhodli. Výběr trenéra Martina Řezníčka měl v duelu určité pasáže, na kterých se dá stavět, ovšem oproti soupeřům je to stále zoufale málo na to, aby se z toho dalo pomýšlet na lepší výsledky.