27.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Táborsko přetlačilo Rudolfov

20

Po, pro mnohé nečekané, prohře v Milevsku čekal na Táborsko domácí duel s Rudolfovem, který v minulém kole přetlačil Strakonice.

Otočka ještě za poločas

Hosté vlétli na domácí rezervu v rychlém tempu a to přineslo po sedmi minutách hry i ovoce, když Hňupa překonal Ondřej Tlamsa. Vedení ale udržel Rudolfov pouhých devět minut, když za domácí srovnal Praveček. Domácí poté zatlačili soupeře, ale chybělo přesnější zakončení hráčům Táborska. Když už to vypadalo na remízový poločas, přišel na scénu ve 41. minutě Jansa. Dvaadvacetiletý hráč Táborska předvedl nádhernou individuální akci, kterou zakončil i vedoucí branku do Keřkovi sítě.

Ve druhém poločase se sice hosté snažili vyrovnat, ale nebylo jim přáno. Táborsko tak odčinilo zaváhání v Milevsku a doma porazilo Rudolov 2-1.