26.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

Sviny nadělily Semicím bůra

19

Po středeční výhře nad Hlubokou čekal hráče Semice výjezd do Trhových Svinů, které doma dokážou potrápit kohokoliv.

Debakl!

Domácí Sviny do zápasu vstoupily aktivně a už po osmnácti minutách hry vedly o dvě branky, když se prosadil Gažák a následně Kurali. Na hřišti bylo de facto jedno mužstvo a Trhové Sviny hrály svůj zápas. Do poločasu to navíc bylo dokonce 3-0, když se v úplném závěru ještě prosadil Hruška.

Kdo čekal zlepšený výkon Semic, ten se šeredně spálil. Hra byla stejná a v 53. minutě bylo po brance Tomka na 4-0 definitivně hotovo. Přes sto padesát diváků už pouze čekalo na to, zda dají domácí ostudného bůra, nebo ne. Ten přišel po zakončení Šafránka už po hodině hry. Z očekávaného vypjatého duelu se tedy nakonec stala jasná záležitost. Spartak zvítězil nad Semici jednoznačně 5-0.

FC AL-KO Semice
Marcel Nousek - trenér: Výsledek hovoří za vše. Do hry jsme neměli deset lidí a jedenáctka na hřišti v zápase neplnila pokyny, které jsme si řekli v kabině. Takhle se prostě o body nebojuje.