25.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

9. D. Neužil , 32. M. Ott , 51. J. Ede , 76. D. Neužil , 90. J. Ede
17

Už v dopoledních hodinách se v sobotu odehrál duel v Táboře, kam na Viktorku dorazily Dražice.

Jasná záležitost

Zápas měl od začátku jasně daného domácího favorita, který plnil tuto roli i s posilami z A týmu plnohodnotně. Už po devíti minutách se prosadil nejlepší střelec Táborska David Neužil. Do poločasu stihli domácí z dalších šancí už pouze branku Otta ve 32. minutě, ale nutno dodat, že brankáře hostů Počínka, kterého i přes pár skvělých zákroků musela zachránit i tyč.

Neužil a Ede za dva

Druhý poločas začal pro hosty opět hrozivě, když se v 51. minutě prosadil z dorážky nikým nehlídaný Ede. Domácí dál kralovali a v 76. minutě zvýšil druhou brankou Neužil už na 4-0 a bylo hotovo. Hosté se na nic nezmohli a nepopulární bůr pro ně zakončil v samotném závěru Ede, který ukázal, že umí i souboje jeden na jednoho. Táborsko tak jednoznačně porazilo Dražice, 5-0.