22.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Derby pro Hradec

19

Jindřichův Hradec pokračuje v jarní krasojízdě a po pěti vítězných duelech je čekalo derby se Třeboní, která střídá výhry a prohry v postupujícím pořadí.

Vyrovnané půle

Přes sto padesát diváků vidělo rychlý a útočný fotbal, který přinesl v první půli zásadní situace během první čtvrt hodiny. Vajgar se nejdříve ujal vedení už po šesti minutách, když se prosadil Waník. Domácím ale vedení vydrželo jen necelých devět minut, když vyrovnal Schneider. Šance poté přicházeli v podání obou týmů, ale ve finální fázi kralovali obrany společně s brankáři a poločas tak skončil remízovým stavem.

Kapitán, jak se patří

Ve druhé půli se čekalo na první branku, i přes mnoho šancí, až do 64. minuty a vedení se ujali opět domácí. Centr Janáka dokázal usměrnit za záda Kopeckého kapitán Vajgaru, Filip Votava. Hosté poté vrhli všechny síly do útoku, ale domácí obrana zvládala nápor odrážet. Navíc na konci zápasu v 87. minutě přidal z brejku pojistku Janák. Hradec tak zvládl derby a porazil Jisrku 3-1.

FK Jindřichův Hradec 1910
FB Jindřichův Hradec: Šestá jarní výhra a celkově dvanáctá v řadě! Muži zvládli vítězně i další utkání a radují se tak ze tří bodů do tabulky. Jen tak dál pánové!

Místo: stadion Vajgar / tráva. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Brych Jiří - .