22.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Protivín porazil doma v dohrávce Milevsko

21. J. Vorel , 44. M. Říha , 82. J. Vorel , 86. A. Petr - 57. J. Hadáček
19

Předposlední dohrávkou odloženého dvaadvacátého kola se stal duel Protivína s Milevskem.

Vyrovnaný duel, se šťastným koncem pro domácí

Domácí chtěli odčinit těsnou porážku s Táborskem, kterou inkasovali v sobotu, ale vzduchotechnici nepřijeli nic odevzdat. V nádherném utkání se první prosadili domácí, když po dvaceti minutách hry mířil přesně kapitán Vorel. Na jeho střelu dokázal ještě do konce poločasu navázat spoluhráč Říha, který též nedal Neužilovi v brance Milevska šanci. Drama přišlo po změně stran, když za hosty snížil v 57. minutě Hadáček. To bylo ale vše od hostí, neboť další šance už nedokázali využít. Navíc při závěrečném tlaku Milevska nejprve unikl podruhé v zápase Vorel a na konečných 4-1 stanovil Adam Petr.