22.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

2

V pět hodin sobotního odpoledne zazněl poprvé hvizd rozhodčího Němce k zahájení utkání mezi Obořištěm a Pičínem.

První poločas

Po úvodním oťukávání se balón šťastně odrazil k domácímu Honzovi Pavlíkovi, který tváří v tvář gólmanovi otevřel skóre. 6.minuta 1:0

O chvíli později opět Pavlík sám před brankářem a opět si vedl bravurně. 8.minuta 2:0.

Hněv pičínského gólmana vůči jeho obráncům nepomohl a o minutu déle postupovali dokonce tři hráči Obořiště sami na bránu... Venca Vobr ale na rychlý hattrick Pavlíkovi nepřihrál a akci zakončil sám daleko vedle.

V další akci už Vobr nehamounil a předložil ideální nahrávku Novotnému na zadní tyč a ten z první uklidil balón pod břevno branky Luďka Sedloně. 35.minuta 3:0.

Novotný se snažil přihrávkou připravit další gól Pavlíkovi, jeho střela byla ale zablokována a přihrávka Trnky ml. zase nenašla Novotného ale i tak se bylo v první půli na co koukat.

Druhý poločas

I přes velké nepřesnosti v rozehrávce obořišťských se Pičín k ničemu nedostávál a další šance počítali hráči v zelenobílém. Pavlík odmítl hattrick hned dvakrát, Vobr dnes nenazul střelecké kopačky a jeho šance skončila vedle, stejně tak jako jeho volný přímý kop. Až v poslední čtvrtině utkání začali zase padat góly. Konkrétně Jakub Trnka ml. se dostal za obranu soupeře a po zemi k tyči skóroval. 73.minuta 4:0.

Pavlík to měl zakleté, jeho střelu Sedloň vyrazil, pouze však k Trnkovi ml. a dvougólové střelce už mělo Obořiště dva. 78.minuta 5:0

Pičín se dostal k prví vážnější střele až ke konci zápasu, letěla jen kousek vedle brány Jakuba Švehly. Na druhé straně Radek Řechka posílal do vápna jeden centr za druhým, zůstali však nevyužity.

Jakub Švehla ale čisté konto neudržel, z bezprostřední blízkosti ho propálil pičínský Matěj Vlašek. 87.minuta 5:1.

V poslední akci zápasu si balón na střelu rovnal Novotný jenž byl podkopnut hostujícím obráncem a kopala se penalta.

K té se postavil Pavlík a do protipohybu brankáře ten vysněný hattrick přeci jenom dal. 89.minuta 6:1.

Početná návštěva tak viděla jasné vítězství Obořiště.

ZASLAL: LUKÁŠ NOVOTNÝ