28.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

8

Souboj dvou týmů ze spodu tabulky nabídl velice gólovou podívanou a oba celky mohly vítězství strhnout na svoji stranu do posledních minut. Nejprve vedli domácí, poté předvedli bleskový obrat hosté, a ve finále z toho byla vysoká remíza 3:3!

Rychlé vedení domácích a bleskový obrat hostů

Domácí vstoupili do zápasu skvěle. Průnik ze strany předvedl Adam Kočí, který následně přihrál před branku, kde otevřel skóre utkání Jan Bíba.

Netrvalo to ani pět minut a bylo vyrovnáno. Po centru ze strany se hlavou prosadil Bohumil Nádeníček.

Ve 12. minutě dokonali slánští obrat. Svůj tým poslal poprvé v zápase do vedení Matyáš Marek.

Domácím se ve 37. minutě podařilo vyrovnat. Centr Svobody si zpracoval Adam Beneš a přesnou střelou srovnal na 2:2.

Vzápětí však mohli jít hosté znovu do vedení, jelikož měli po faulu na Dandu k dispozici penaltu. Tu ale neproměnil Matyáš Marek, jehož střela se nevešla mezi tři tyče.

O chvíli později měl Marek šanci na reparát, jeho střelu z nadějné pozice však zastavila tyč.

Divoká první půle tak skončila nerozhodně 2:2.

Po gólu na obou stranách

Druhý poločas byl velice vyrovnaný, o trochu více šancí ale měli hosté.

Těm se ostatně v 59. minutě podařilo podruhé v utkání dostat do vedení. Po centru a zaváhání domácího brankáře se hlavou trefil Bohumil Nádeníček, který si tak připsal svůj druhý přesný zásah v zápase.

Královédvorští však o čtvrt hodiny později dokázali znovu odpovědět. Centr na zadní tyč doklepl do prázdné branky Jiří Fic, který tak srovnal na 3:3.

Ve zbývajících minutách se hra přelévala ze strany na stranu a obě mužstva měla několik vyložených příležitostí k tomu, aby strhla vedení na svou stranu.

Dalšího gólu už se ale diváci nedočkali, a obě rezervy se tak rozešly smírně.

Autor fotek: Vladislav Lukáš

FK Králův Dvůr B
Petr Dochtor: Byl to trochu divočejší zápas, který nebyl příliš o obranách. Chvilku jsme byli lepší my, chvilku soupeř. Myslím si tedy, že remíza je pro oba týmy zasloužená.

SK Slaný B
Radim Vavroch: Tím, že jsme neproměnili šance, jsme tady v boji o záchranu asi ztratili dva body. Soupeř byl ale na to, že má pár bodů, docela kvalitní. Hrál velmi dobře.

J. Kovařík [-] - D. Tarhaj [-] (64. J. Fic [-] ) , J. Rešl [-] , D. Matějka [-] , J. Rešl [-] - M. Janků [-] , A. Kočí [-] , Š. Krivačka [-] , J. Bíba [-] (85. P. Holakovský [-] ) - A. Beneš [-] (89. M. Nečas [-] ) , P. Svoboda [-] (72. P. Dochtor [-] )