26.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Hra na kočku a myš, Kosoř si zastřílela v Králově Dvoře

7

Rezerva Králova Dvora vstoupila do jara dvěma výhry ze tří utkání, v posledních zápasech se jí ale nedaří. Důkazem toho bylo i dnešní střetnutí s Kosoří, která svému soupeři i s navrátivším Milanem Černým, který chyběl několik utkání kvůli zranění, nasázela šest branek.

Gól navrátilce

Kosořští se sešli v silné sestavě a domácí to pociťovali od první minuty. Hosté byli lepší ve všech směrech a dostávali se do šancí.

Poprvé dokázali jednu z nich přetavit v gól v 17. minutě, když se trefil Jan Křemen.

Ve 29. minutě to bylo 2:0. Svou čtrnáctou branku v sezoně přidal navrátilec Milan Černý.

Kosoř se fotbalem bavila a za dalších deset minut vedla už 3:0. Třetím úspěšným střelcem zápasu se stal Zdeněk Sláma, který po pěkné individuální akci přeloboval bezmocného Kovaříka.

Výsledkem tak bylo poločasové skóre 3:0 pro hostující mužstvo.

Další branky Kosoře a čestný úspěch pro domácí

Obraz hry zůstal ve druhé půli stejný. Hosté měli výrazně navrch a nadále to byli oni, kdo udával tempo hry.

Po pěti minutách vedla Kosoř 4:0. Tentokrát se trefil Mikuláš Bícha.

Vzápětí ale dokázali odpovědět domácí. Po centru střídajícího Dochtora snížil na 1:4 přesnou hlavičkou Adam Kočí.

Královédvorskou radost utnul o chvíli později znovu Mikuláš Bícha, který v 54. minutě přidal pátou branku hostů.

Konečný výsledek utkání na 6:1 pro Kosoř stanovil v 79. minutě střídající Jakub Slunéčko.

FK Králův Dvůr B
Petr Dochtor: Utkání se nám hrubě nepovedlo a do toho byl soupeř hodně dobrý. Hrál si s námi jako kočka s myší a celý zápas byl lepší. Muselo se to líbit i lidem na tribunách, když teda přijali skutečnost, že hrají hosté, a ne my. Poklona soupeři, jejich hra byla opravdu oku lahodící.

Kosoř
Milan Černý: Sešli jsme se v silné sestavě a od začátku to bylo vidět, kvalita byla na naší straně. Vyhráli jsme 6:1 a mohli jsme ještě určitě nějaké góly přidat. Po Králův Dvůr to byl těžký zápas, protože nám to opravdu sedlo.

J. Kovařík [-] - J. Svoboda [-] , J. Rešl [-] - M. Janků [-] , A. Kočí [-] , Š. Krivačka [-] , D. Matějka [-] , J. Rešl [-] - A. Beneš [-] (77. L. Holeček [-] ) - Š. Toporčák [-] (63. M. Nečas [-] ) , J. Bíba [-] (32. P. Dochtor [-] )