22.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

13. S. Gabriel , 24. A. Maršík , 43. S. Gabriel , 72. L. Kunc (p.) , 81. M. Zákoucký
8

Třetí, a zároveň poslední odložené utkání 22. kola, je za námi. Střetnutí Milína s Nelahozevsí nabídlo celkem pět branek a všechny padly do sítě hostů, kteří favorizovaným domácím nedokázali konkurovat téměř v ničem, a domů tak odjeli s prázdnou.

Gabriel rozšířil svůj střelecký účet

Domácí od začátku zápasu udávali tempo hry a dostávali se do gólových příležitostí.

Jednu z nich dokázali přetavit v úvodní branku utkání ve 13. minutě, když se střelou z hranice vápna prosadil Stanislav Gabriel.

Na 2:0 zvýšil ve 24. minutě Aleš Maršík, který tváří v tvář Zavadilovi z úrovně penalty nezaváhal.

Milínští stihli do konce prvního poločasu zaznamenat ještě jeden gólový zápis do statistik, když se po centru na zadní tyč podruhé v zápase trefil Stanislav Gabriel. Pro nejlepšího střelce v probíhajícím ročníku to byl už třiadvacátý přesný zásah.

Domácí toho hostům v prvním poločase příliš nedovolili, a brankář Poplštein byl tak téměř bez práce.

Úvodní dějství tak skončilo výsledkem 3:0 pro Milín.

Druhá proměněná penalta v řadě pro Luboše Kunce

Domácí se i ve druhé půli fotbalem bavili. Drželi balón a dostávali se do šancí.

V 72. minutě byli diváci po faulu nelahozevského Dubského svědky pokutového kopu. K tomu se postavil úspěšný penaltový exekutor z minulého utkání na půdě Kosoře Luboš Kunc a chladnokrevným zakončením zvýšil náskok domácích na 4:0.

Pátou branku přidal v 81. minutě z levé strany střelou na bližší tyč Matěj Zákoucký.

Milín tak v dohrávce 22. kola porazil po jednoznačném průběhu Nelahozeves 5:0.

TJ Ligmet Milín
Luboš Kunc: Do zápasu jsme šli s tím, že chceme utkání rozhodnout v první půli a trochu pošetřit síly na sobotní derby s Podlesím, a to se nám povedlo. O přestávce jsme si řekli, aby se ve druhém poločase nikdo nezranil, a to se nám taky povedlo. Soupeře musím pochválit za předvedenou hru a popřát mu hodně štěstí do dalších zápasů.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: Výborný soupeř. Dívali jsme se na jeden z nejlepších týmů v soutěži, který by měl asi zaslouženě postoupit. Domácí zaslouženě vyhráli, my jsme se vůbec těžko dostávali k balónu. Výsledek odpovídá tomu, co se dělo na hřišti.

J. Poplštein [-] - O. Mazuch [-] , A. Maršík [-] (73. M. Zákoucký [-] ) , J. Kvída [-] , J. Pastyrik [-] (46. K. Soldát [-] ) - J. Obdržal [-] , M. Pohořálek [-] (82. M. Bálek [-] ) , L. Kunc [-] (82. O. Vrkoč [-] ) , L. Rom [-] - S. Gabriel [-] , J. Bican [-] (46. M. Obdržal [-] )

R. Zavadil [-] - J. Křtěn [-] (69. V. Vymětalík [-] ) , R. Kochman [-] , L. Simon [-] , D. Kulhánek [-] , J. Holý [-] , T. Buldra [-] , D. Valda [-] , D. Kaplan [-] (55. D. Astaloš [-] ) , P. Dubský [-] , J. Emmer [-]

Počet diváků: 145. Rozhodčí: ZÍKA Jan - SVOBODA Richard, PEJŠA Tomáš.