--

Mariánské Lázně vykradly Doubravku! Favorit na domácím hřišti padl

35. L. Roubal , 77. L. Vacata - 21. D. Cinkanič , 31. J. Kopta (p.) , 61. M. Nový (vl.) , 76. M. Patrovský
16

Velice vydařené utkání mají za sebou hráči mariánských lázní. Místní fotbalisté se nachází ve středu tabulky, a v posledních utkáních se těší poměrně uspokojivé bodové šňůře. Jejich soupeř, aktuálně čtvrtá Doubravka, byla rovněž na vítězné vlně. Bitva dvou dobře rozjetých soupeřů přinesla velmi zajímavé rozuzlení.

Doubravka od úvodu musela korigovat

Mariánky do utkání vstoupily velmi energicky, a Doubravka s tímto stylem hry měla poměrně problémy. Poprvé v utkání udeřil v jednadvacáté minutě Dan Cinkanič, který vyslal hosty do vedení, a na tuto branku zareagoval za deset minut Jan Kopta, který po proměněném pokutovém kopu upravil již na náskok dvou branek.

Pro domácí to byla velmi nepříjemná situace, kterou dokázal zmírnit Lukáš Roubal, který opravil úvodní neúspěch domácích fotbalistů na poločasových 1:2.

Smůla domácích i prosazení hostů

Doubravce se ve druhé části utkání nevyhnula jedna smolná situace, která opět vrátila hostující celek do vedení dvou branek. V jednašedesáté minutě zaznamenal Martin Nový vlastní branku. Další, a poslední, branku hostujících vsítil Martin Patrovský v 76. minutě.

Finální výsledek ještě v sedmasedmdesáté minutě korigoval domácí Lukáš Vacata. Domácí Doubravka tak překvapivě padla, a body brali hosté.