--

--

Oranžovo-červená série zlomena! Komárov na domácím hřišti porazil Horní Břízu

18

Sedmý Komárov byl v posledních utkáních spíše ve výsledkovém útlumu. Poslední výhru si tento tým připsal v půlce března. Utkání s Horní Břízou ale bylo jakousi bodovou povinností, a Komárov ji bezezbytku splnil.

Dvě branky do půle, hosté bez odpovědi

Domácí se dostali do vedení v sedmnácté minutě, kdy otevřel skóre Vojtěch Zítek. Komárovu se podařilo branky rozprostřít krásně po celé půli, a tak měli diváci o zábavu postaráno i v závěru první půle. 35. minuta a branka Adama Vokáče, který zvyšoval už na rozdíl dvou branek.

Tento stav platil až do konce první půle, a přes dvě stovky diváků tak mohlo sledovat poměrně zajímavý duel, který domácím předznamenal první pořádné body za více jak měsíc.

V druhé půli kosmetická úprava

Právě druhý poločas byl co do akcí poměrně skromným. Horní Bříza srovnala svou hru, a celkově se tak stala stabilnějším soupeřem. Jediným střelcem v druhé půli se stal Valerii Lehedza, který v 84. minutě upravil na konečných 3:0.

Komárov se tak bodově dotáhl na šesté Hořovice, a jejich boj tak ještě není z daleka u konce.