26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

10. D. Jonáš , 34. F. Sysel , 43. T. Gondek , 48. D. Jonáš , 57. T. Kuřátko (p.) , 77. Z. Vaněk , 87. D. Jonáš
10

Věchnov si připsal proti Měřínu B domácí vysokou porážku 0:7

Hosté o tři góly lepší

Hosté pokračovali v kanonádě

Druhý poločas neznamenal pro domácí tým zlepšení. V 48. minutě David Jonáš zkompletoval svůj hattrick a stav utkání se posunul na 0:4. V 57. minutě se na penaltu postavil Tomáš Kuřátko a s přehledem proměnil, čímž zajistil Měřínu pátou branku. Zdeněk Vaněk vstřelil v 77. minutě šestý gól a ve 87. minutě se David Jonáš trefil podruhé, čímž uzavřel skóre utkání na konečných 0:7.

TJ Jiskra Měřín B
Kolouch Petr, hráč: Věděli jsme, jak má Věchnov výstavbu hry nastavenou a věděli jsme, jak proti tomu chceme hrát. Od začátku zápasu jsme napadali vysoko a dominovali jsme. O tom svědčí i fakt, že se na dostřel domácí dostali až v 17. minutě. Nutno podotknout, že obrana domácích fungovala dobře a nehrála nijak ukvapeně. My jsme podali jeden z nejlepších výkonů v sezóně, takže 0:7 na světelné tabuli zcela zaslouženě a příští týden si zahrajeme a konečné druhé místo!

TJ Věchnov
D. Starý [-] - P. Kučera [-] , F. Horníček [-] , D. Kolbábek [-] , J. Smolík [-] , J. Bílek [-] (85. J. Jedlička [-] ) , J. Vrbka [-] , V. Kroupa [-] , M. Pečinka [-] (61. D. Kašuba [-] ) , P. Soudek [-] , V. Hulák [-]

P. Sysel [-] - D. Jonáš [-] , F. Sysel [-] , L. Vokurka [-] , T. Gondek [-] - D. Krčál [-] , J. Benda [-] , V. Rohovský [-] (78. J. Krčál [-] ) , Z. Vaněk [-] , P. Kolouch [-] (65. R. Hlávka [-] ) - T. Kuřátko [-] (61. D. Doležal [-] )

ŽK: 36. V. Hulák , 86. J. Smolík - 51. D. Jonáš .
Hráči zápasu: D. Jonáš .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: UHLÍŘ Lukáš - KOLBÁBEK Dalibor (N), POKORNÝ Josef (N).