26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Hamry B doma vyzrály nad Rudolcem

10

Hamry B si připsaly proti Rudolci poklidnou domácí výhru 3:0

Domácí o tři góly lepší

První branka padla již v 14. minutě zápasu a jejím autorem byl Pavel Novotný. Ten se trefil po přesném centru svého spoluhráče do sítě Rudolce a poslal tak Hamry B do vedení 1:0. Tento rychlý úvodní gól povzbudil domácí tým a zároveň zaskočil hráče Rudolce.

O pouhé čtyři minuty později přišel další úder ze strany Hamrů B. Tentokrát se prosadil Vít Lukáš, který svým precizním zakončením zvýšil skóre na 2:0 ve prospěch Hamrů. Rudolec se snažil odpovědět, ale domácí obrana byla pevná a nedovolila jim snížit náskok.

V 25. minutě zazářil Aleš Zátopek a svou brankou definitivně rozhodl o vítězství Hamrů B. Zátopek se ocitl ve vhodné pozici a svým přesným zásahem poslal míč do sítě Rudolce -3:0.

Ve druhém poločase již branka nepadla

Po třetí brance se hra zklidnila a Hamry B začaly kontrolovat průběh zápasu. Rudolec se snažil snížit náskok soupeře, ale jejich snahy byly marné. Domácí tým si udržoval vedení až do konce utkání.

Vítězství Hamrů B nad Rudolcem 3:0 je zasloužené. Domácí tým předvedl skvělý výkon a potvrdil svou kvalitu.