25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Velké Meziříčí C ztratilo doma s Křižanovem B

13

Velké Meziříčí C si připsalo proti Křižanovu B nečekanou domácí remízu 2:2

Hosté o gól lepší

Velké Meziříčí C přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Křižanova B. Na podzim se oba celky rozešly smírnē po divoké remíze 6:6. První branku utkání zaznamenal ve 24. minutě Patrik Bajer, který tím poslal hostující tým do vedení 0:1. Domácí však na tuto branku dokázali reagovat a ve 33. minutě srovnal stav na 1:1 Eduard Smejkal. Křižanov B se však nechtěl spokojit s remízou a před poločasovou přestávkou vstřelil druhý gól. Ve 38. minutě se prosadil Josef Kolouch a posunul svůj tým do vedení 1:2.

Domácí alespoň vyrovnali

Druhá půle nabídla ještě větší dramatické momenty. V 53. minutě se prosadil Lukáš Chalupa a vyrovnal na 2:2. To byl zlomový okamžik, který poskytl domácím naději na vítězství. Oba týmy se snažily prosadit, ale další branky už nepadaly.

Ve 63. minutě přišla událost, když hostující hráč Jakub Žák dostal červenou kartu. To znamenalo, že tým Křižanova musel pokračovat v zápase oslabený o jednoho hráče. Domácí nevyužili výhody přesilovky ač se snažili a tlačili na soupeřovu branku, avšak nebyli schopni překonat dobře bránící se Křižanov.

FC Velké Meziříčí C
M. Kučera [-] - I. Nováček [-] , J. Večeřa [-] , E. Smejkal [-] , P. Mezlík [-] (24. S. Vlach [-] ) , L. Smejkal [-] , L. Chalupa [-] , F. Musil [-] , O. Pospíšil [-] , M. Valenta [-] , D. Šlapal [-] (46. M. Řepa [-] )

SK FC Křižanov B
M. Homola [-] - J. Mužátko [-] - B. Horníček [-] - J. Kolouch [-] , M. Veselský [-] - J. Žák [-] , M. Sklenář [-] (60. M. Procházka [-] ) , J. Stupka [-] , P. Bajer [-] , M. Burian [-] , T. Plocek [-]

ŽK: 23. E. Smejkal - 16. M. Burian , 27. J. Žák . ČK: 63. J. Žák .
Hráči zápasu: E. Smejkal - J. Kolouch .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - TOMÁŠEK Oldřich (N), VRZAL Miloš (N).