25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Březí-Březké porazilo doma jasně Velkou Losenici

14

Březí-Březské si připsalo proti Velké Losenici

Domácí o tři góly lepší

Hned v 7. minutě se zrodila první branka zápasu a na jejím konci byl Jiří Chlup, hráč domácího týmu Křoví-Věchnov. Po rychlém útoku se dostal před brankáře soupeře a bezpečně ho překonal, posílajíc míč do sítě. To bylo pro domácí hráče povzbuzením a podpořilo je to k dalším aktivitám.

O pouhou minutu později se na střelecké listině prosadil David Dostál, který navýšil vedení Křoví-Věchnova na 2:0. Brankou se podařilo potvrdit vysokou herní pohotovost domácího týmu a jejich snahu o další úspěch. Ve 24.minutě ještě navýšil poločasové skóre na 3:0.

Domácí ještě skóre navýšili

V 46. minutě se prosadil Jiří Chlup a poslal tým Březí-Březské do vedení 4:0. Ve druhé polovině se hosté v 71. minutě se jim podařilo snížit na 4:1 díky gólu Radka Kamaráda. Nicméně, domácí tým neztratil nervy a svou výhodu si pohlídal. V 84. minutě se trefil Jakub Chytka a stav byl 5:1. O pouhou minutu později Jakub Chytka si tak druhou branku v zápase. Skóre tak na konci utkání ukazovalo výsledek 6:1 pro tým Březí-Březské.

TJ Březí-Březské
D. Urbánek [-] - M. Hála [-] (61. R. Štěpánek [-] ) , M. Holánek [-] , J. Jobánek [-] (70. J. Chytka [-] ) , P. Šimek [-] - P. Drápela [-] (70. M. Tomek [-] ) , M. Sysel [-] (61. Z. Vala [-] ) , D. Dostál [-] , J. Chlup [-] , M. Musil [-] - O. Broža [-]

TJ Velká Losenice
M. Hrouda [-] - R. Kamarád [-] , O. Augustin [-] , P. Zástěra [-] (61. J. Milsimer [-] ) , D. Bratršovský [-] , R. Čihák [-] , R. Kasal [-] , D. Baránek [-] , M. Sobotka [-] , D. Králíček [-] , P. Kamarád [-]

ŽK: 59. M. Hála .
Hráči zápasu: D. Dostál .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: DOLEŽAL Kristián - HABÁN Tomáš (N), PÁTEK Tomáš (N).