25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

32. T. Panáček , 38. J. Hanus , 55. J. Smutný - 61. D. Kolbábek (p.) , 72. J. Šípek
14

Křoví si připsalo proti Věchnovu  domácí výhru 3:2

Domácí o dva góly lepší

Ve vzrušujícím utkání se hráči obou týmů předvedli výbornými výkony a diváci byli svědky několika brankových akcí. Zápas začal velmi aktivně a už v 32. minutě se prosadil hráč domácího týmu Tomáš Panáček, který otevřel skóre utkání a poslal tak svůj tým do vedení 1:0.

O šest minut později se přidali i další hráči Křoví-Věchnova. Jakub Hanus se zaskvěl a zvýšil na 2:0. Domácí tým tak měl pevný náskok již v prvním poločase.

Hosté pouze snížili

Ve 55. minutě se Křoví podařilo zvýšit své vedení na 3:0 díky gólu Jiřího Smutného. Domácí tým měl tak již třígólový náskok a zdálo se, že si zápas pohlídá. Nicméně Věchnov neztratil naději a bojoval dál.

V 61. minutě byla nařízena penalta ve prospěch Věchnova, kterou proměnil Dalibor Kolbábek a snížil na 3:1. To poskytlo hostům novou naději na zvrat a zápas se opět otevřel. O devět minut později se podařilo Janu Šipkovi vstřelit druhou branku pro Věchnov a snížit na 3:2. Hra se stala vyrovnanou a diváci byli svědky dramatického finiše.

V závěrečných minutách se oba týmy snažily přidat další góly, ale skóre se již neměnilo.

TJ Sokol Křoví
P. Bartošek [-] - L. Mencler [-] , J. Bartošek [-] , . Maloň [-] , M. Ivančík [-] - J. Smutný [-] , T. Panáček [-] , J. Macholán [-] (14. A. Sus [-] ) , J. Hanus [-] - L. Valach [-] (70. D. Ševčík [-] ) , K. Jilg [-]

TJ Věchnov
D. Starý [-] - O. Ostrýž [-] (70. J. Jedlička [-] ) , P. Soudek [-] , V. Kroupa [-] , V. Hulák [-] , P. Kučera [-] , F. Horníček [-] (61. D. Kašuba [-] ) , D. Kolbábek [-] , J. Smolík [-] , J. Bílek [-] , T. Kolbábek [-] (28. J. Šípek [-] )

Hráči zápasu: J. Hanus - V. Kroupa .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: DOLEŽAL Lukáš - KOLBÁBEK Dalibor (N), DOMES Milan (N).