25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

Hamry B jasně přehrály Počítky B

5. L. Vít , 12. L. Vít , 15. J. Peška (vl.) , 30. D. Havlík , 82. A. Zátopek
14

V souboji dvou rezervních týmů si Hamry proti Počítkám připsaly jednoznačnou výhru 5:0

Domácí se prosadili hned čtyřikrát

Už ve 5. minutě utkání se Hamry B dostaly do vedení. Branku vstřelil Lukáš Vít, který tak zařídil důležitý úvodní gól. O sedm minut později se Lukáš Vít opět prosadil a navýšil vedení Hamrů na 2:0. Byl to skvělý start pro domácí tým, který si vybudoval pevnou pozici.

V 15. minutě utkání se stalo nešťastnému hráči Počítek Jaromíru Peškovi vlastním gólem. Tento okamžik znamenal třetí branku pro Hamry B a zdůraznil jejich dominantní postavení na hřišti. Hráči Počítek se snažili odpovědět, ale Hamry B byly příliš silné a držely si vedení. Ve 30. minutě zápasu mezi Hamry B a Počítky B zaznamenal Dominik Havlík čtvrtou branku, čímž zvýšil skóre na 4:0 ve prospěch Hamrů. 82. minuta přinesla další gól, tentokrát z kopaček Aleše Zátopka, a stav se tak změnil na 5:0 pro Hamry.

Hosté ještě skóre navýšili

Druhý poločas se už jen prakticky dohrával a nasazení tak pochopitelně odpadlo. 82. minuta pak přinesla další gól, tentokrát z kopaček Aleše Zátopka, a stav se tak změnil na konečných 5:0 pro Hamry.